Tavo LRT

2020.11.03 17:00

Eurolyga per LRT tęsiasi – organizatoriai turnyro nestabdo

LRT.lt2020.11.03 17:00

Praėjusią savaitę tris kėlinius varžovus vijęsis „Žalgiris“ išplėšė dramatišką pergalę Prancūzijoje. Į priekį „Žalgirio“ komandą vedė Marius Grigonis, kuris kovoje su Vilerbano ASVEL klubu surinko 25 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios žaidėjo karjeros rungtynės Eurolygoje.

Rytoj, trečiadienį, žalgiriečiams bus dar kartą atliekami pakartotiniai testai, po kurių rezultatų paaiškės ir rungtynių su Madrido „Real“ likimas. Šios Eurolygos septintojo turo rungtynės turėtų būtų žaidžiamos lapkričio 6 d., šį penktadienį, Kaune.

LRT kviečia krepšinio sirgalius krepšinio rungtynių laukti drauge. Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Ketvirtadienis, lapkričio 5 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Šįkart laidoje visas dėmesys bus skiriamas Europos čempionato atrankos turnyro kovose dalyvaujančiai Lietuvos vyrų rankinio rinktinei. Studijoje mūsų šalies rankininkų įvykusias bei būsimas kovas aptars LRT.lt sporto žurnalistai Rytis Kazlauskas ir Paulius Cubera bei Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Sporto žurnalistai Paulius Cubera ir Rytis Kazlauskas kartu su krepšinio ekspertu Tomu Purliu kalbėsis apie būsimas Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Madrido „Real“ klubu, „žalgiriečių“ žaidimo progresą, Mariaus Grigonio sportinę formą bei kitas įdomesnes būsimas Eurolygos turnyro dvikovas.

Penktadienis, lapkričio 6 d.

19.30 val. Specialioje laidoje prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“ sporto žurnalistas Paulius Cubera kartu su krepšinio ekspertu Mindaugu Braziu diskutuos apie „žalgiriečių“ šansus laimėti prieš tituluotą varžovų komandą. Laida „Eurolyga per LRT“ bus transliuojama ir didžiosios pertraukos metu bei po rungtynių.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ dvikova. Tiesioginė transliacija iš Kauno. Visas naujienas apie Eurolygą, rungtynių laikų pakeitimus ar atšaukimus dėl koronaviruso situacijos kviečiame sekti portale LRT.lt.

22.20 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Spalio 29 d. „Žalgirio“ rungtynių su Vilerbano ASVEL klubu MVP sirgaliai išrinko krepšininką Marių Grigonį.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, kurioje treneriai bei kiti ekspertai apžvelgs rungtynių eigą ir rezultatus, galbūt po iškovotos pergalės ar įtemptų rungtynių atsakys į jiems rūpimus klausimus.

Šią savaitę, trečiadienį, turėjusios įvykti Panevėžio „Lietkabelio“ Europos taurės rungtynės išvykoje su Bolonijos „Virtus Segafredo“ klubu neįvyks. „Lietkabelio“ komandoje nustatyti 9 koronaviruso atvejai.

„Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje iki gegužės mėnesio bus transliuojamos tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ (per savaitę vykstant dvejoms rungtynėms, vienos bus transliuojamos per LRT PLIUS) ir portale LRT.lt, o jų vaizdo įrašus bus galima pažiūrėti LRT mediatekoje.

Krepšinio rungtynes galima stebėti ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus taip pat atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių, kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Ir krepšinio sirgalių mėgstamose LRT vakaro aktualijų programose „Panorama“ bei „Dienos tema“, įprastai rodomose kiekvieną darbo dieną nuo 20.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ, dėl Eurolygos rungtynių bus smulkių pokyčių – jos persikels į kitą LRT televizijos kanalą LRT PLIUS:

Lapkričio 6 d., penktadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 12 d., ketvirtadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 17 d., antradienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 26 d., ketvirtadienį, „Panorama“ ir „Dienos tema“ įprastu laiku, nuo 20.30 val., per LRT PLIUS.

#EurolygaPerLRT

Populiariausi