Tavo LRT

2020.10.30 14:36

Aidas Puklevičius ir LRT RADIJAS pristato naują tinklalaidę „Daiktiniai įrodymai“

LRT.lt2020.10.30 14:36

Spalio 30 d. startuoja nauja LRT RADIJO tinklalaidė „Daiktiniai įrodymai“. Tinklalaidės kūrėjas ir vedėjas – komunikacijos specialistas, rašytojas, buvęs diplomatas Aidas Puklevičius.

A. Puklevičius kiekvieną savaitę naują svečią kvies pasikalbėti apie daiktus, kuriuose slypi įdomi, netikėta istorija, o tinklalaidės pabaigoje klausytojų lauks epizodo temą atitinkančių knygų rekomendacijos.

„Daiktai mums gali papasakoti viską. Mūsų praeitį, dabartį ir ateitį. Žinoma, ne vien daiktai. Galbūt ir dalykai. Bet kokiu atveju, nėra tokio visai šalimais mūsų tūnančio ir nepastebimo namų apyvokos padargo, maisto produkto, aprangos detalės, su kuria nesisietų liepsnojanti aktualija arba įdomi istorija“, – apie naują tinklalaidę „Daiktiniai įrodymai“ pasakoja jos kūrėjas A. Puklevičius.

Pirmame tinklalaidės epizode klausytojų laukia pokalbis apie daiktą, kuris, ko gero, jau yra virtęs būtinu drabužinės atributu. Apie džinsus, jų atsiradimą, garsiausius mados namus ir apie tai, kaip džinsai siejami su laisve. A. Puklevičius kalbėsis su etiketo specialistu, rašytoju ir žurnalistu Giedriumi Drukteiniu.

Naujus tinklalaidės epizodus kiekvieną penktadienį rasite LRT mediatekoje ir populiariausiose tinklalaidžių platformose.


Kviečiame klausyti pirmojo „Daiktinių įrodymų“ epizodo „Džinsai su Giedriumi Drukteiniu: ką dėvi žmonės ir revoliucijos“ LRT mediatekoje.