Naujienų srautas

Tavo LRT2016.02.02 14:34

Praėjusį mėnesį LRT žiūrovams įdomiausia – naujausios žinios ir automobilių žinovų patarimai

LRT.lt 2016.02.02 14:34

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad daug dėmesio mediatekoje sulaukė į penktąją dešimtį įkopusi naujienų laida „Panorama“. Pagrindinėje nacionalinės televizijos naujienų laidoje – išsami verslo, kultūros, sporto informacija, orų prognozė.

Daug mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė ir laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“.  Šįkart laidoje ekspertai aiškino, kodėl pastebimai išauga kai kurių automobilių kuro sąnaudos ir patarė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad taip nenutiktų.  Taip pat žinovai papasakojo, kaip tinkamai elgtis, įvykus avarijai: kaip reikėtų užfiksuoti detales, tinkamai įvertinti situaciją ir padėti kitiems įvykio dalyviams.

Dar viena žiūrovų mėgstama laida – „Laba diena, Lietuva“. Joje buvo kalbama apie migrantų krizę Europoje, pabėgėlių integraciją Rukloje, Vašingtone siaučiančią šimtmečio pūgą, aptartos Astravo atominės elektrinės statybos bei kitos aktualios naujienos.

Didelio žiūrovų susidomėjimo nuolat sulaukia ir LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Jos herojus papasakojo apie vergiškas darbo sąlygas Anglijos vištų fermoje bei į tesimą parduotus darbdavius.

Visiškai kitokią istoriją pasakojo antroji laidos herojė  – viešųjų ryšių specialistė Ieva Naujalytė, susikūrusi gyvenimą tarp Vilniaus ir Dubajaus. Moteris tikina, kad Jungtiniuose Arabų Emyratuose darbdaviai už atliktą darbą moka dešimt kartų daugiau, o iš darbuotojo tikisi žymiai mažiau.

Mediatekos lankytojai sausį domėjosi ir gydytojų patarimais, dalijamais laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart laidoje svečiavęsis reabilitacijos specialistas paaiškino, kaip taisyklingai žiūrėti televizorių ir į ką atkreipti dėmesį, kad šis procesas sveikatai būtų ne žalingas, o naudingas.

1. „Panorama“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. „Laba diena, Lietuva“

4. „Emigrantai“

5. „Klauskite daktaro“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą