Naujienų srautas

Tavo LRT2016.02.01 16:04

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – saugaus eismo ekspertų patarimai ir aktualios naujienos

LRT.lt 2016.02.01 16:04

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Joje saugaus eismo ekspertai įvardijo klaidas, kurias lenkdami kitus automobilius daro vairuotojai. O medikai ir ugniagesiai papasakojo, kaip elgtis su sužeistaisiais įvykus avarijai: kada geriau sužeistojo nejudinti ir kuo gali baigtis neprofesionali pirmoji medicininė pagalba.

Dar viena laidos tema – iš Dakaro grįžusių lenktynininkų pasakojimai apie kuriozines situacijas didžiausiose pasaulio lenktynėse ir pasiektus rezultatus.

Nemažo žiūrovų susidomėjimo ir vėl sulaukė laida „Laba diena, Lietuva“. Laidoje buvo kalbama apie migrantų krizę Europoje, pabėgėlių integraciją Rukloje, Vašingtone siaučiančią šimtmečio pūgą, aptartos Astravo atominės elektrinės statybos bei kitos aktualios naujienos.

Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi ir nacionaline „Eurovizijos“ atranka. Šioje laidoje rungėsi dvylika atlikėjų: Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, Ieva Zasimauskaitė, Milda Martinkėnaitė, Berta Timinskaitė, Saulenė Chlevickaitė, „4 Roses“, Neringa Šiaudikytė, E.G.O, Deividas Žygas ir Evelyn Joyce Evelina Jocytė). Žiūrovų ir komisijos sprendimu, kovos dėl kelialapio į Stokholmą nebetęs Evelina Jocytė ir Deividas Žygas.

Dar viena LRT mediatekos žiūrovus dominanti laida – „Emigrantai“. Pirmoji istorija – apie lietuvę, verslą Anglijoje pradėjusią nuo meilės. Kitas laidos pasakojimas – apie vergiškomis sąlygomis Airijoje dirbusią lietuvę, kuri vėliau tapo su įvairių kompanijų vadovais nuolat kovojančia profsąjungų atstove.

Daug kartų mediatekoje peržiūrėta ir LRT TELEVIZIJOS gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“. Joje žurnalistė Eglė Daugėlaitė, šią vasarą žengusi prie altoriaus, kalbėjo apie savo figūros pokyčius, kuriuos paskatino vestuvės. O legendinis treneris Vladas Garastas žiūrovams papasakojo apie savo karjeros kainą: dažniau, nei šeimos gerovę, jis rinkdavosi darbą salėje ir liejo prakaitą dėl oranžinio kamuolio dievų pergalių.

1. „Keliai. Mašinos. Žmonės"
 

2. „Laba diena, Lietuva“
 

4. „Emigrantai“

5. „Gyvenimas“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą