Tavo LRT

2020.10.27 13:45

Šeštosios „Žalgirio“ Eurolygos rungtynės ir mačo Prancūzijoje prognozės

LRT.lt2020.10.27 13:45

Kauno „Žalgirio“ krepšininkų keturių pergalių iš eilės seriją Eurolygos sezono pradžioje nutraukė praėjusią savaitę vykusios rungtynės su „Valencia“ klubu. Nors rungtynių pradžioje „Žalgiris“ įspūdingai pataikė tritaškius, rungtynės vyko beveik taškas į tašką, vis tik Martino Schillerio auklėtiniai namuose 82:94 turėjo pripažinti „Valencia“ ekipos iš Ispanijos pranašumą. Šį ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ laukia šeštasis iššūkis Eurolygoje – rungtynės Prancūzijoje su Vilerbano ASVEL klubu.

LRT kviečia krepšinio sirgalius „Žalgirio“ rungtynių laukti drauge. Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt (www.lrt.lt/eurolyga) – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Antradienis, spalio 27 d.

20.55 val. „Europos taurės“ rungtynės: Panevėžio „Lietkabelis“ susirungs su Andoros „Morabanc“.

Trečiadienis, spalio 28 d.

14 val. #EurolygaPerLRT pokalbis su iš Argentinos kilusiu „Žalgirio“ krepšininku Patricio‘u Garino‘u apie naująjį trenerį, sirgalių palaikymą, adrenaliną žaidžiant ir laisvalaikį. Pokalbį krepšinio sirgaliai ras portale LRT.lt bei LRT socialinių tinklų paskyrose.

17 val. speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Su krepšinio treneriu Tomu Purliu vedėjai šį kartą aptars daugybę temų: LKL grandų mūšį, įtikinamą „Žalgirio“ pergalę ir kodėl „Rytas“ išsikvėpė antroje mačo pusėje, Vilniečių startą „Čempionų lygoje“ jau antradienį, tad trečiadienį tinklalaidės dalyviai vieni pirmųjų aptars „Ryto“ ir „Peristeri“ mačą Europoje. Taip pat visiems įdomu, kas laukia „Žalgirio“ Vilerbane jau šį ketvirtadienį: išmoktos pamokos ir penktoji pergalė ar antrasis pralaimėjimas?

Ketvirtadienis, spalio 29 d.

14.30 val. kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojama sporto laida „Čempionų pietūs“. Šią savaitę laidoje – pirmasis bėgikės Vaidos Žūsinaitės-Nekriošienės maratonas po gimdymo. Kaip jai sekėsi, su kokiais sunkumais susidūrė ir kokie jos ateities tikslai? Geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas debiutuoja Europos čempionate. Specialus Dariaus interviu iš Vokietijos ir mintys apie koronaviruso stabdytą, bet jam sėkmingą sezoną. Sportas ir koronavirusas Lietuvoje – ar 2020 metais daugiau nebematysime sirgalių sporto renginiuose?

18.30 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“ su Tomu Purliu.

18.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL dvikova. Visas naujienas apie Eurolygą, rungtynių laikų pakeitimus ar atšaukimus dėl koronaviruso situacijos kviečiame sekti portale LRT.lt.

20.55 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Spalio 22 d. „Žalgirio“ akistatos su „Valencia“ klubu MVP sirgaliai išrinko krepšininką Augustine`ą Rubitą.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, kurioje treneriai bei kiti ekspertai apžvelgs rungtynių eigą ir rezultatus, galbūt po iškovotos pergalės ar įtemptų rungtynių atsakys į jiems rūpimus klausimus.

„Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje iki gegužės mėnesio bus transliuojamos tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ (per savaitę vykstant dvejoms rungtynėms, vienos bus transliuojamos per LRT PLIUS) ir portale LRT.lt, o jų vaizdo įrašus bus galima pažiūrėti LRT mediatekoje. LRT transliuoja ne tik „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bet ir Europos taurės rungtynes, kuriose rungiasi Panevėžio „Lietkabelis“. Šios rungtynės transliuojamos per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Krepšinio rungtynes galima stebėti ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus taip pat atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių, kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

Ir krepšinio sirgalių mėgstamoje LRT vakaro aktualijų programoje „Panorama“, įprastai rodomoje kiekvieną darbo dieną 20.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ, dėl Eurolygos rungtynių bus smulkių pokyčių – ji persikels į kitą LRT televizijos kanalą – LRT PLIUS – arba keisis jos rodymo laikas LRT TELEVIZIJOS programoje:

Spalio 29 d., ketvirtadienį, „Panorama“ 21.00 val. be „Dienos temos“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Lapkričio 6 d., penktadienį, „Panorama“ įprastu laiku, 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 12 d., ketvirtadienį, „Panorama“ įprastu laiku, 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 17 d., antradienį, „Panorama“ įprastu laiku, 20.30 val., per LRT PLIUS.

Lapkričio 26 d., ketvirtadienį, „Panorama“ įprastu laiku, 20.30 val., per LRT PLIUS.

#EurolygaPerLRT

Populiariausi