Tavo LRT

2020.10.27 13:34

Prie LRT KLASIKOS vedėjų komandos prisijungia Ugnė Kačkauskaitė

LRT.lt2020.10.27 13:34

Nuo šios savaitės LRT KLASIKOS klausytojai eteryje girdės naują balsą – prie „Ryto allegro“ vedėjų komandos prisijungia teatrologė, kultūros žurnalistė, komunikacijos specialistė Ugnė Kačkauskaitė.

„Ryto allegro“ yra viena pagrindinių LRT KLASIKOS laidų, kurioje gausu įvairaus turinio, apžvalgų, radijo recenzijų, reportažų, kalbančių temomis nuo žmogaus teisių iki renginių anonsų ir probleminių klausimų dekonstravimo.

Kartu tai iššūkis laidos vedėjui – ankstyvas eteris, kiekvienoje laidoje reikia išlaikyti temų balansą, nuolat stebėti platų kultūros lauką. Todėl nuolat plečiame šios laidos bendradarbių, apžvalgininkų ratą ir labai džiaugiamės, kad Ugnės patirtis ir balsas praturtins šią laidą“, – teigia LRT KLASIKOS vadovas Julijus Grickevičius.

Ugnė Kačkauskaitė 2013 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, Teatrologijos magistro studijas. Taip pat yra studijavusi fotografiją bei teatro edukologiją.

„Tikiu, laukia be galo įdomus ir iššūkių pilnas kelias, kuriame savo žiniomis sieksiu papildyti ir galbūt kažkuria prasme praplėsti klausytojų kultūros horizontus“, – mintimis apie naują darbą dalijasi Ugnė Kačkauskaitė.

Naujoji LRT KLASIKOS laidų vedėja pastaruosius septynerius metus bendradarbiauja su kultūrine žiniasklaida, taip pat yra dirbusi Valstybinio jaunimo teatro atstove spaudai, vėliau šio teatro komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadove.

Nuo 2019 m. žiemos – Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ komunikacijos vadove. Ugnė kūrė ir vedė įvairias radijo laidas apie scenos meną Lietuvoje.

LRT KLASIKOS laidą „Ryto allegro“ taip pat veda Austėja Kuskienė, Indrė Kaminskaitė, Marius Eidukonis. Šią programą klausytojai gali girdėti kiekvieną darbo dieną, 07.05 val., per LRT KLASIKĄ.

Populiariausi