Tavo LRT

2020.10.26 10:48

Praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomiausia, ką daryti, jei iki pensijos – keleri metai, o darbdavys nori atleisti

LRT.lt2020.10.26 10:48

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai peržiūrų sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“. Iki pensijos liko keleri metai, o darbdavys nori jus atleisti? Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentė Vida Petrylaitė patarė, ką daryti. Taip pat ji papasakojo, kokias garantijas turi vyresnio amžiaus darbuotojai, ko gali reikalauti ir ką jiems daryti, jeigu įvyksta konfliktas su darbdaviu.

Iki pensijos liko keleri metai, o darbdavys nori jus atleisti? Teisininkė pataria, ką daryti

Žiūrovai domėjosi ir maistu – daug kartų peržiūrėtas LRT TELEVIZIJOS laidos „Beatos virtuvė“ įrašas, kuriame – netikro zuikio su paltu receptas. Visi lietuviai puikiai žino, kas yra netikras zuikis – tai gardus patiekalas iš maltos mėsos. Tačiau ką daryti, jeigu vaikai nelabai jo mėgsta? Pasigaminkite netikrą zuikį su paltu, kurio atsivalgyti negalės net tie, kurie šio patiekalo nemėgdavo.

Netikras zuikis su paltu: atsivalgyti negalės net ir tie, kurie šio patiekalo nemėgdavo

Į praėjusios savaitės LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir mokslo žurnalas „Mokslo sriuba“. Šįkart laidoje – apie intriguojantį CERN pasaulį, paplūdimių platinimą ir 3D spausdinimo pamokas. Laidos vedėjas – Ignas Kančys.

Mokslo sriuba. Intriguojantis CERN pasaulis, paplūdimių platinimas ir 3D spausdinimo pamoka

Dar viena daug dėmesio sulaukusi laida – „Klauskite daktaro“. Studijoje – 80 kilogramų numetusi Viktorija, kuri sako, kad jei gali svajoti, gali tai ir įgyvendinti. Jau trejus metus sportuojančios ir sveikai besimaitinančios merginos neatpažįsta nei seni pažįstami, nei kaimynai.

80 kilogramų numetusi Viktorija: visą gyvenimą liksiu dėkinga savo treneriui

Taip pat į žiūrimiausių laidų 5-uką pateko „Dviračio žinios“. Susitikiusios trys potencialios koalicijos formuotojos – Ingrida Šimonytė, Aušrinė Armonaitė ir Viktorija Čmilytė-Nielsen – aptaria galimo bendradarbiavimo aspektus bei problemas, su kuriomis neišvengiamai gali tekti susidurti vykdant bendrą veiklą. „Gal žodį „triumviratas“ pakeiskime į „triummoteratas“?“ – svarsto politikės.

Dviračio žinios. Šimonytė, Čmilytė ir Armonaitė: gal žodį „triumviratas“ pakeiskime į „triummoteratas“?