Tavo LRT

2016.02.01 11:31

LRT TELEVIZIJOS eteryje – nauja A. Valinsko protų kova „Kas ir kodėl?“

LRT.lt 2016.02.01 11:31

Triuškinantys LRT viktorinos „Auksinis protas“ TV reitingai įtikino, kad intelektinis žaidimas Lietuvoje irgi gali būti pramoga. Protų kovas mėgstantiems žiūrovams nacionalinis transliuotojas nuo šiol turėtų būti dar patrauklesnis: nuo vasario LRT TELEVIZIJOS eteryje startuoja žaidimas „Kas ir kodėl“. 

Laidos prodiuseris, patyręs pramogų verslo vilkas Arūnas Valinskas vedėjo vairą patikėjo ne mažiau žinomam humoro profesionalui Pauliui Ambrazevičiui.

„Augau su skirtingų Lietuvos televizijų viktorinomis, bet niekad negalvojau, kad teks atsidurti kitoje ekrano pusėje ir net ne kaip žaidėjui, o kaip laidos vedėjui. Su puikia kūrybine komanda dirbsim daug ir sunkiai, kad kiekvienos darbo dienos vakarą žiūrovas galėtų maloniai atsipalaiduoti su intelektualia pramoga“, – sako P. Ambrazevičius, pirmosios laidos išvakarėse švęsiantis trisdešimtmetį.

P. Ambrazevičius – Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventas, dviejų protų žaidimų knygų autorius, kas mėnesį rengiamos futbolo viktorinos vedėjas, „Humoro klubo“ komikas. Įspūdinga ir jo veikla socialiniuose tinkluose:  čia jis turi beveik 40 tūkstančių sekėjų.

Kasdien transliuojamoje laidoje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dalyvaus po 4 žaidėjus, o penktadienį eteryje susikaus kiekvienos dienos laimėtojai, besirungiantys dėl galimybės patekti į finalą.

Protų kovos „Kas ir kodėl?“ – nuo vasario 1-osios kiekvieną darbo dieną 18 val. per LRT TELEVIZIJĄ.