Tavo LRT

2016.01.27 10:28

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – aktualios naujienos ir emigrantų istorijos

LRT.lt 2016.01.27 10:28

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė laida „Laba diena, Lietuva“. Laidoje buvo kalbama apie migrantų krizę Europoje, pabėgėlių integraciją Rukloje, Vašingtone siaučiančią šimtmečio pūgą, aptartos Astravo atominės elektrinės statybos bei kitos aktualios naujienos.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir LRT TELEVIZIJOS laida „Emigrantai“. Jos herojus papasakojo apie vergiškas darbo sąlygas Anglijos vištų fermoje bei į tesimą parduotus darbdavius.

Visiškai kitokią istoriją pasakojo antroji laidos herojė  – viešųjų ryšių specialistė Ieva Naujalytė, susikūrusi gyvenimą tarp Vilniaus ir Dubajaus. Moteris tikina, kad Jungtiniuose Arabų Emyratuose darbdaviai už atliktą darbą moka dešimt kartų daugiau, o iš darbuotojo tikisi žymiai mažiau.

Daug dėmesio sulaukė ir žiūrovų pamėgta laida „Karinės paslaptys“. Šįkart joje pasakota apie tinkamiausias ir perspektyviausias transporto priemones karo zonoje – kulkosvaidžiais aprūpintus bagius bei krosinius motociklus. „Mažos ir greitos transporto priemonės, kurios geriau įveikia bekelę nei tradiciniai dideli visureigiai, gali būti naudojamos įvairiose kariuomenės srityse“, – pasakojama laidoje.

Mediatekos lankytojai taip pat domėjosi didžiausio intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ kovomis. Šioje laidoje tarp džentelmenų dėl auksinio proto titulo kovojo tik viena dama, vis tik pergalė atiteko socialiniam darbuotojui iš Elektrėnų.

Žiūrovų pamėgtoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ – netikėtai Anapilin iškeliavusio prodiuserio ir televizijos laidų kūrėjo Gintaro Ruplėno žmonos istorija.
Antroji laidos tema – stebinantys Indijos vandenyno salos Zanzibaro įstatymai. Šioje saloje gimė garsusis Freddie Mercury, kurio atminimas čia gerbiamas. Vis tik už homoseksualumą Zanzibare iki šių dienų baudžiama ketvirčiu amžiaus belangėje.

1. „Laba diena, Lietuva"