Tavo LRT

2020.10.23 14:40

Vidas Bareikis metė iššūkį olimpiečiui: iš baidarės virto tris kartus

LRT.lt2020.10.23 14:40

Sportiškam LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos mokyklų žaidynės“ vedėjui Vidui Bareikiui filmuojant laidas tenka pačiam išbandyti įvairias sporto šakas. Šį kartą filmavimas žvarbų spalio rytą buvo ypatingai ekstremalus – Vidui ne sykį teko išsimaudyti šaltame ežero vandenyje.

„Aš sėdžiu vaikiškoje valtelėje, net įlipti į sportinę baidarę niekaip negalėjau. Kritau visus kartus. Man nesuvokiama, ką Andrejus išdarinėja, sėdėdamas ant to šiaudelio, vadinamo sportine baidare”, – taip po bendros treniruotės su „LTeam“ olimpinės komandos nariu, baidarininku Andrejumi Olijniku kalbėjo populiarus dainininkas Vidas Bareikis.

Interviu su baidarininku nuo sporto temų netruko pasukti prie muzikos – Andrejus prisipažino, kad neseniai pradėjo groti gitara ir svajoja apie profesionalų muzikavimą: „Su muzika aš bandau pabėgti nuo visko. Gali prabėgti ištisa diena grojant ir aš to net nepastebėsiu. Norėtųsi groti profesionaliau, bet nelabai surandu bendraminčių. O tobulėti vienam yra labai sudėtinga”.

Kūrybinė laidos komanda keliaus ir į Kauno Panemunės pradinę mokyklą, kurioje susipažins su aktyviai laisvalaikį leidžiančiu jaunimu, o jau tradicine tapusioje „Urban360°“ rubrikoje riedlentininkas Einius Žiūkas išmokys dar vieno triuko. V. Bareikis laidos žiūrovus kvies nufilmuoti, kaip jiems sekasi atlikti įvairius triukus, ir dalintis įrašais socialiniuose tinkluose. Dalį vaizdo įrašų bus galima išvysti ir laidoje.

„Lietuvos mokyklų žaidynės“ – laida apie aktyviai laisvalaikį leidžiančius žmones, įkvėpimą, kurio galima semtis iš sporto mėgėjų ir profesionalų ir, žinoma, gerą nuotaiką treniruočių aikštelėje. Laidos vedėjas Vidas Bareikis su žiūrovais susitinka sekmadieniais, 12 val., per LRT TELEVIZIJĄ.