Tavo LRT

2016.01.20 14:24

LRT Opus Ore koncertus jau galima pamatyti ir „Youtube“

LRT.lt2016.01.20 14:24

LRT Opus Ore koncertuose nespėję apsilankyti muzikos gerbėjai gali neliūdėti – jų įrašus galima stebėti ir socialiniame tinkle „Youtube“.  

Šį sezoną LRT Opus Ore jau įvyko trys Lietuvos muzikos grupių koncertai. Koncertų ciklą pradėjo hiphopo grupė „Dee & Kamy”. Koncerto metu buvo atliktos gerai žinomos dainos iš grupės debiutinio albumo „Original Taste” bei naujo, šiais metais pasirodžiusio albumo „Filling The Gap”, dvelkiančio klasikine 90-ųjų hiphopo dvasia. Dee & Kamy koncerto galite pasiklausyti čia.

Dainas iš naujausio savo albumo pristatė ir avangardinės muzikos grupė, susibūrusi 1987-aisiais „Ir visa tai kas yra gražu yra gražu“. Legendinės grupės koncertą pamatyti galite čia.

Debiutinį savo albumą „To Whom It May Concern“ pristatė ir prieš metus muzikinėje padangėje sužibusi nauja pop rock grupė „The Roop“, kuri šiandien jau gali pasigirti nuveiktais darbais – išleisti keturi singlai, sukurti du vaizdo klipai, surengta daugybė pasirodymų įvairiuose festivaliuose ir renginiuose. Jų kocertą galite pamatyti čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt