Tavo LRT

2020.10.12 16:04

Šią savaitę – trejos krepšinio rungtynės per LRT

LRT.lt2020.10.12 16:04

Antrosios „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje baigėsi žalgiriečių pergale prieš traumų ir COVID-19 praretintą Maskvos srities „Chimki“ komandą. Dvejos „Žalgirio“ ir vienos „Lietkabelio“ rungtynės, specialus interviu su žalgiriečiu Artūru Milakniu, Eurolygos tinklalaidė ir dar daugiau – naująją krepšinio sirgalių savaitę per LRT.

LRT kviečia krepšinio sirgalius „Žalgirio“ rungtynių laukti drauge ir pristato specialų turinį. Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną.

Antradienis, spalio 13 d.

19.30 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Su portalo LRT.lt žurnalistu ir rungtynių komentatoriumi Ryčiu Kazlausku apie „Žalgirio“ galimybes iškovoti pergalę Belgrade prieš vietos „Crvena Zvezda“ kalbėsis Tomas Purlys, kuris savo įžvalgas pateiks rungtynių metu bei jau dvikovai Serbijoje pasibaigus. Laida tęsis Eurolygos rungtynių didžiosios pertraukos metu ir iškart po rungtynių.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ dvikova. Šias rungtynes LRT transliuos per LRT PLIUS ir portale LRT.lt. Visas naujienas apie Eurolygą, rungtynių laiko pasikeitimus ar atšaukimus dėl koronaviruso situacijos kviečiame sekti portale LRT.lt.

22.20 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai kviečiami balsuoti ir išrinkti tų rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją. Spalio 9 d. vykusių Eurolygos rungtynių MVP sirgaliai išrinko Marių Grigonį.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, kurioje treneriai bei kiti ekspertai apžvelgs rungtynių eigą ir rezultatus.

Trečiadienis, spalio 14 d.

14 val. #EurolygaPerLRT pokalbis su žalgiriečiu Artūru Milakniu apie žaidimo naujoves ir atsipalaidavimą nuo krepšinio. Pokalbį krepšinio sirgaliai ras portale LRT.lt bei LRT socialinių tinklų paskyrose.

17 val. Speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Šią savaitę tinklalaidėje sporto žurnalistai Rytis Kazlauskas ir Paulius Cubera kartu su krepšinio ekspertu Tomu Purliu susės dar vienam išsamiam pokalbiui apie Eurolygos aktualijas. Šįkart bus išsamiai įvertinas Kauno „Žalgirio“ pasirodymas dvikovoje su Belgrado „Crvena Zvezda“, pateiktas atskirų krepšininkų žaidimo įvertinamas bei aptarti svarbiausi susitikimo akcentai. Po pokalbio apie žalgiriečius tinklalaidėje tradiciškai bus apžvelgti rezultatai kitose arenose bei pažvelgta į būsimą kauniečių varžovą ketvirtajame ture – Stambulo „Anadolu Efes“.

18.55 val. „Europos taurės“ rungtynės: Panevėžio „Lietkabelis“ susirungs su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“. Varžybos bus transliuojamos per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Ketvirtadienis, spalio 15 d.

14.30 val. Kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojamoje sporto laidoje „Čempionų pietūs“ sporto sirgaliams duoklę atiduodanti LRT RADIJO laida šį ketvirtadienį nuo 14.30 val. dėmesį skirs puikų etapą išgyvenančiai Lietuvos futbolo rinktinei, kovojančiai dėl taškų Tautų lygos turnyre bei susitvarkančia su varžovais draugiškuose susitikimuose.

Apie pozityviai nuteikiantį mūsų šalies rinktinės žaidimą laidoje diskutuos portalo LRT.lt žurnalistai Paulius Cubera, Vaidotas Kazlauskas ir Aivaras Katutis.

19.30 val. Speciali laida prieš rungtynes „Eurolyga per LRT“. Vedėjo kėdėje debiutuosiantis Paulius Cubera prieš žalgiriečių išbandymą namuose su Stambulo „Anadolu Efes“ apie būsimą susitikimą bendraus su T. Purliu. Laida tradiciškai žiūrovus kvies per didžiąją pertrauką ir po susitikimo.

Laida tęsis Eurolygos rungtynių didžiosios pertraukos metu ir iškart po rungtynių.

19.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ dvikova.

22.20 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai kviečiami balsuoti ir išrinkti tų rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją.

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją.

„Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje iki gegužės mėnesio bus transliuojamos tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ (kai per savaitę bus transliuojamos dvejos rungtynės, antrosios, vykstančios ne Lietuvoje, bus tiesiogiai transliuojamos per LRT PLIUS) ir portale LRT.lt, o jų vaizdo įrašus bus galima pažiūrėti LRT mediatekoje. LRT transliuoja ne tik „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bet ir svarbiausias antro pagal pajėgumą Europos klubinio krepšinio turnyro – Europos taurės – rungtynes, kuriose su priešininkais rungiasi Panevėžio „Lietkabelis“. Beveik visos šios rungtynės transliuojamos per LRT PLIUS; portale LRT.lt transliuojamos visos rungtynės.

LRT primena, kad krepšinio rungtynes galima stebėti ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę „Android“, „iOS“.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus taip pat atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių, kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas.

#EurolygaPerLRT