Tavo LRT

2020.10.12 10:30

Tarp praėjusios savaitės žiūrimiausių – pokalbis su Indre Stonkuviene ir Vidu Bareikiu

LRT.lt2020.10.12 10:30

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukė laida „Labas rytas, Lietuva“. Pirmą kartą kartu televizijos eteryje pasirodę Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis papasakojo apie pažintį ir motyvaciją kartu sportuoti.

Pirmą kartą kartu televizijos eteryje pasirodę Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis – apie pažintį ir motyvaciją poroje

Taip pat žiūrovams buvo įdomi laida „Dviračio žinios“. Gabrielius ir Austėja Landsbergiai ima jautį už ragų ir kreipiasi politinės paramos į patį Egidijų Dragūną. Ar pasiduos SEL`as pirmosios konservatorių poros vilionėms?

Dviračio žinios. Dragūnas Landsbergiui: tu nori, kad aš jus palaikyčiau morališkai ir „belenkaip“?

Daug dėmesio sulaukė ir laida „Klauskite daktaro“. Artimojo slaugymas – tiek fizinė, tiek psichologinė našta, kurią pakelti gali tikrai ne visi. Kaip atsidūrus tokioje situacijoje išsaugoti savo sveikatą ir nepalūžti? Mintimis šia sudėtinga tema dalijosi psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, laikotarpį slaugant mamą prisiminė ir aktorė Kristina Kazlauskaitė, kuri prisipažino – tebegalvoja, ar padarė viską.

Iki paskutinės akimirkos mamą slaugiusi Kristina Kazlauskaitė: tebegalvoju, ar padariau viską

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Kiekvieną penktadienį ką nors naujo sužinoti trokštantys žiūrovai renkasi prie televizorių ekranų, stebi, kaip sekasi dėl pagrindinio prizo kovojančiam žaidėjų šešetui. Kaip žaidėjams sekėsi šį kartą? Intelektinio žaidimo vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Auksinis protas. Ką reiškia žemaitiškas žodis „rebėns“?

Dar viena daug peržiūrų sulaukusi laida – „(Ne)emigrantai“. Istorija apie tai, kaip gatvių chuliganas pabėgo į Angliją ir svajojo tapti pavyzdingu jaunuoliu, tačiau susidūrė su daug didesniais sunkumais. Negavęs darbo ir nežinodamas, kaip prasimaitinti, Karolis ėmė vogti. Atvirame interviu jis atskleidė, kad tuo verčiasi daug jaunų emigrantų ir tam net sudarytos specialios sąlygos.

Nuo praeities šmėklų – į Angliją: buvusio vagies gyvenimą pakeitė avarija