Tavo LRT

2020.10.09 13:18

Rinkimų naktis per LRT RADIJĄ – nuo Alytaus iki Čikagos

LRT.lt2020.10.09 13:18

Spalio 11 d. LRT RADIJAS kviečia Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų laukti kartu. Speciali rinkimų laida prasidės 20 valandą, o tiesioginę transliaciją bus galima ne tik girdėti, bet ir stebėti portale LRT.lt.

„Radijo naujienų tarnyba paruošė šešių valandų dinamišką rinkimų laidą. Šįkart radijas bus ir vizualus – gyvai transliuosime vaizdą tiek iš mūsų studijos, tiek iš politologų kalvės – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, – kuriame turėsime diskusiją su politologais, viešųjų ryšių ekspertais, klausimus galės užduoti ir saugiai diskusiją stebinti auditorija.

LRT RADIJO studijoje lauksime dėl vietos parlamente kovojančių partijos lyderių, tiesiogiai transliuosime iš karštųjų partijų štabų, apžvelgsime situaciją ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje. Taip pat bendrausime su užsienio bendradarbiais, kurie pasakos, kaip užsienio lietuviams sekasi pirmą kartą rinkti savo atstovą“, – apie rinkimų nakties specialią laidą pasakoja Radijo naujienų tarnybos vadovė Dovilė Javinskaitė.

Nuo 20 val. LRT RADIJO eteryje Seimo rinkimų balsavimo aktyvumą apžvelgs sociologas Vladas Gaidys ir viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus. Klausytojai taip pat girdės naujausią informaciją iš Lietuvos vyriausios rinkimų komisijos.

Radijo naujienų tarnybos reporteriai visą rinkimų naktį lankysis partijų štabuose sostinėje ir regionuose.

LRT RADIJAS, turėdamas daugiau nei 30 bendradarbių visame pasaulyje, rinkimų naktį transliuos iš Londono, Čikagos, Briuselio ir Oslo.

22.30 val. LRT RADIJAS studijoje kalbins šiais metais nebekandidatuojančius ilgamečius Seimo narius, buvusius Seimo pirmininkus — Ireną Degutienę ir Česlovą Juršėną.

Studijoje viešės ir į Seimą kandidatuojančių partijų lyderiai.

Nuo 23 val. LRT RADIJAS keliasi į VU TSPMI, kuriame radijo ir gyvai susirinkusiųjų klausytojų laukia pokalbiai su politologais, viešųjų ryšių specialistais ir pirmųjų rinkimų rezultatų apžvalga.

Visą specialiąją rinkimų laidą LRT RADIJO studijoje dirbs Edvardas Kubilius, o transliaciją iš VU TSPMI ves Agnė Skamarakaitė.

Rinkimų balsavimo naujienas girdėsite LRT RADIJO FM bangomis, o tiesioginę transliaciją matyti galėsite ir portale LRT.lt.

Primename, kad specialias rinkimų nakties transliacijas ruošia ir LRT TELEVIZIJĄ, o portale LRT.lt kviečiame skaityti svarbiausią rinkimų nakties informaciją. Plačiau apie tai skaitykite čia.