Tavo LRT

2016.01.12 14:48

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – naujausios žinios ir automobilių žinovų patarimai

LRT.lt2016.01.12 14:48

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę daugiausia dėmesio mediatekoje sulaukė į penktąją dešimtį įkopusi naujienų laida „Panorama“. Pagrindinėje nacionalinės televizijos naujienų laidoje – išsami verslo, kultūros, sporto informacija, orų prognozė.

Jau ne pirmą savaitę LRT mediatekos penketuke – laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Šįkart laidoje ekspertai aiškino, kodėl pastebimai išauga kai kurių automobilių kuro sąnaudos ir patarė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad taip nenutiktų.  Taip pat žinovai papasakojo, kaip tinkamai elgtis, įvykus avarijai: kaip reikėtų užfiksuoti detales, tinkamai įvertinti situaciją ir padėti kitiems įvykio dalyviams.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“. Pirmojoje šių metų laidoje buvo kalbama apie socialinių darbuotojų kasdienybę, užsienio naujienų skiltyje aptartas Saudo Arabijos ir Irano santykių nutraukimas. Klinikinės toksikologijos gydytoja Gabija Dragelytė kalbėjo apie savigydos privalumus ir trūkumus. Daug dėmesio skiriama tragedijai Kėdainių rajone, aiškinamos galimos jos priežastys.

Praėjusią savaitę žiūrovai aktyviai domėjosi sveikatos patarimais, dalijamais laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas Alvydas Unikauskas aiškino, kokius susirgimus gali lemti piktnaudžiavimas televizoriumi ir patarė, kaip televizoriaus žiūrėjimą paversti kokybišku ir sveikatą stiprinančiu užsiėmimu.

Dar viena žiūrovų susidomėjimo sulaukusi laida – „Rusų gatvė. Žinios“. Čia pateikiama informacija apie rusų bendruomenės gyvenimą, rengiami siužetai apie bendrą lietuvių ir rusų praeitį, pasakojama apie unikalius likimus, žymių rusų veikėjų pėdsakus Lietuvoje. 

1. „Panorama“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. „Laba diena, Lietuva“

4. „Klauskite daktaro“

5. „Rusų gatvė. Žinios“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.