Tavo LRT

2016.01.06 13:29

Sausį LRT TELEVIZIJOJE – pasauliniai kino hitai

2016-uosius LRT TELEVIZIJA pradeda su pasauliniais kino hitais. Ketvirtadieniais, iškart po „Panoramos“, žiūrovai kviečiami pasimėgauti karinėmis ir istorinėmis dramomis, o sekmadienio vakarus praleisti stebint linksmesnę kokybišką Holivudo produkciją.

„Ketvirtadieniais, iškart po „Panoramos“, LRT TELEVIZIJOJE bus transliuojami kariniai, istoriniai ir politiniai filmai. Kadangi artėja sausio 13-oji, šį sezoną pradėsime karinėmis dramomis. Pirmąją iš jų – „Nusikaltėlių armiją“ – žiūrovai išvys jau šį ketvirtadienį“, – sakė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ svečiavęsis kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas.

Kitą ketvirtadienį, sausio 14-ąją žiūrovai turės galimybę mėgautis pernai metais sukurtu estų filmu, kuris buvo pristatytas „Oskarų“ nominacijoms, „1944“. Tai – dramatiška istorija apie du kareivius, kurių vienas kovojo už Vokietiją, o kitas – už Sovietų armiją.

„Estų filmas išsiskiria ir menine prasme, tai – ambicingas ir brangus projektas. Manyčiau, kad mums, lietuviams, reikėtų galų gale neatsilikti nuo estų ir latvių, sukūrusių filmą apie nepriklausomybės iškovojimą „Rygos kariai“. Galbūt tai paskatins režisierius ir scenaristus padaryti kažką panašaus“, – viliasi R. Maskoliūnas.

Anot kino eksperto, antroje sausio pusėje LRT TELEVIZIJA transliuos šiek tiek linksmesnę kokybišką Holivudo produkciją. 21-ąją šio mėnesio dieną bus rodomas filmas „Tikroji padėtis“ su aktoriais Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams ir kt. žinomais aktoriais. O paskutinį mėnesio ketvirtadienį žiūrovai pamatys filmą „Sukti reikaliukai“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė Julia Roberts ir Clive Owen.

Sekmadienių programa – kiek lengvesnė; LRT TELEVIZIJA pasiūlys į naują savaitę žengti su nuotaikingais filmais.

„Sausio mėnesio sekmadieniais bus rodomos komedijos. Pradėsime nuo superklasika tapusio „Bridžitos Džouns dienoraščio“. Filmo aktoriai – labai įspūdingi, jų vaidyba įvertinta įvairiais apdovanojimais. Pats filmas pelnė apie 40 nominacijų ir apdovanojimų, įskaitant „Oskarą“ ir „Auksinio gaublio“ nominaciją. Po savaitės žiūrovai išvys ir antrąją filmo dalį – „Bridžita Džouns. Ties proto riba“, – pasakojo R. Maskoliūnas.

Artėjant vasario 14-ajai, antroje mėnesio dalyje LRT TELEVIZIJA transliuos romantinius filmus „Tai sudėtinga“ ir „Keliamieji metai“.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.