Tavo LRT

2020.09.30 16:20

Pirmoji Eurolygos savaitė ir specialus LRT turinys krepšinio sirgaliams

LRT.lt2020.09.30 16:20

Prasidėjus pirmajai Eurolygos savaitei, LRT kviečia krepšinio sirgalius „Žalgirio“ rungtynių laukti drauge ir pristato specialų turinį.

Krepšinio sirgalių dienos – aktualiausia informacija apie Eurolygą portale LRT.lt – ne tik per rungtynes, bet ir kiekvieną dieną. Čia krepšinio sirgaliams bus pateikiamos svarbiausios naujienos apie Eurolygą, reikšmingi faktai apie varžovus, rungtynių prognozės, specialios laidos ir pirmoji Eurolygos tinklalaidė – kalbinami krepšinio specialistai, treneriai bei patys žaidėjai, o po kiekvienų rungtynių bus galima balsuoti už naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją (MVP rinkimai). Tiek ir dar daugiau – kiekvieną savaitę portale LRT.lt bei kitose LRT platformose.

Trečiadienis, rugsėjo 30 d.

17 val. Speciali tinklalaidė „Čempionų pietūs. Eurolyga“ portale LRT.lt. Pirmoji serija apie šią savaitę prasidėsiantį Eurolygos sezoną ir Kauno „Žalgirio“ komandos žaidimą su naujuoju treneriu Martinu Schilleriu priešakyje. Laidoje apie stipriausio Europos klubinio krepšinio čempionato kovas kalbėsis portalo LRT.lt sporto žurnalistai Paulius Cubera ir Rytis Kazlauskas bei krepšinio treneris Tomas Purlys.

18.55 val. Pirmosios „Europos taurės“ rungtynės: Panevėžio „Lietkabelis“ susirungs su Bolonijos „Virtus Segafredo“. Visos Panevėžio „Lietkabelio“ kovos „Europos taurėje“ bus rodomos per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

20.00 val. #EurolygaPerLRT pokalbis su „žalgiriečiu“ Pauliumi Jankūnu apie naująjį trenerį ir jo kitokią žaidimo filosofiją, jausmus po skaudžių pralaimėjimų ir netylančias kalbas apie galbūt paskutinį jo sezoną. Pokalbį krepšinio sirgaliai ras portale LRT.lt bei LRT socialinių tinklų paskyrose.

Ketvirtadienis, spalio 1 d.

14.30 val. Kiekvieną ketvirtadienį per LRT RADIJĄ transliuojamoje sporto laidoje „Čempionų pietūs“ šįkart bus diskutuojama apie prasidedantį Eurolygos sezoną ir Kauno „Žalgirio“ galimybes jame. Laidoje kalbėsis LRT.lt sporto žurnalistai bei krepšinio ekspertai.

20.30 val. Prieš pirmąją „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiakos“ klubų akistatą Eurolygoje specialioje laidoje „Eurolyga per LRT“ bus apžvelgiama kauniečių bei varžovų komandų sudėtis, įvertinamos „Žalgirio“ galimybės ir prognozuojama rungtynių eiga. Laida tęsis per rungtynių didžiąją pertrauką ir joms pasibaigus. Pirmąją laidą ves komentatoriai Rytis Kazlauskas ir Robertas Petrauskas, o svečiuose lankysis krepšinio treneris Tomas Purlys.

20.45 val. #EurolygaPerLRT Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiakos“ dvikova.

23.20 val. Iškart po rungtynių krepšinio sirgaliai bus kviečiami balsuoti ir išrinkti tų rungtynių naudingiausią „Žalgirio“ žaidėją (MVP rinkimai vyks portale LRT.lt).

Pasibaigus rungtynėms, sirgaliai taip pat kviečiami įsijungti Eurolygos spaudos konferenciją, kurioje treneriai bei kiti ekspertai apžvelgs rungtynių eigą ir rezultatus, galbūt po iškovotos pergalės ar įtemptų rungtynių atsakys į jiems taip pat rūpimus klausimus.

„Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje nuo spalio iki gegužės mėnesio bus transliuojamos tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ (kai per savaitę bus transliuojamos dvejos rungtynės, antrosios, vykstančios ne Lietuvoje, bus tiesiogiai transliuojamos per LRT PLIUS) ir portale LRT.lt, o jų vaizdo įrašus bus galima pažiūrėti LRT mediatekoje. Rungtynes ar jų įrašus LRT portale ir mediatekoje bus galima stebėti prie portalo prisijungus iš Lietuvos teritorijos.

Krepšinio sirgaliams LRT primena transliuosianti ne tik „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bet ir svarbiausias antro pagal pajėgumą Europos klubinio krepšinio turnyro – Europos taurės – rungtynes. Lietuvos krepšinio mėgėjai matys visas Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes šiame turnyre, atkrintamąsias varžybas bei finalą – iš viso daugiau nei 10 rungtynių. Panevėžio „Lietkabelio“ kovos Europos taurėje – per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Krepšinio rungtynes galima stebėti ir mobiliajame telefone vos vienu paspaudimu, atsisiuntus mobiliąją LRT.lt programėlę: „Android“, „iOS“.

Nenorėdami praleisti nė vienų „Žalgirio“ rungtynių, krepšinio sirgaliai kviečiami į mobiliuosius telefonus taip pat atsisiųsti specialiai LRT sukurtą Eurolygos rungtynių kalendorių, kuris visada primins apie netrukus vyksiančias Eurolygos varžybas. Visos „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje – jūsų telefone. Atsisiųsti kalendorių galite apsilankę adresu www.lrt.lt/eurolyga.

#EurolygaPerLRT