Tavo LRT

2020.09.28 10:46

Andriaus Užkalnio pasakojimas apie jo gyvenimo citriną depresiją – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2020.09.28 10:46

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovams buvo įdomiausias pokalbis su žurnalistu Andriumi Užkalniu laidoje „Gyvenimo citrinos“. Nuo depresijos kenčiantis A. Užkalnis teigia: ši liga kankina ir vargina, ja sirgdamas nebematai ateities. Nematoma žinomo vyro pusė – gyvenimas su depresija, kai už aštraus liežuvio slepiasi sužeista siela. Kaip išeiti iš juodumos ir vėl pradėti matyti spalvas?


Daug dėmesio sulaukė ir LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ socialinių tinklų apžvalga. Pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės kalbos atgarsiai, ją užstojęs prezidentas Gitanas Nausėda ir reakcijos į jo įrašą „Facebook“ paskyroje – šie dalykai tądien pateko į socialinių tinklų vartotojų akiratį. Kitos temos – naujų koronaviruso atvejų rekordas ir situacija Baltarusijoje.

Sniego gniūžtė virto rutuliu: po Nausėdos bandymo užstoti pirmąją ponią – dar viena kritikos lavina

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir „Panoramos“ reportažas apie lietuvių sukurtą elektrinį mikroautobusą. Elektrinio variklio mikroautobusams kūrėjai sako, kad jiems naudojama baterija savo galia beveik dvigubai lenkia galingiausią amerikiečių elektrinių automobilių gamintojo „Tesla“ modelį. Per dvi valandas įkrovus mikroautobusą būtų galima nuvažiuoti per 200 kilometrų.

Lietuviai sukūrė elektrinį mikroautobusą: „ištverme“ praspjauna net „Tesla“

Dar vienas daug dėmesio sulaukęs įrašas – iš laidos „Klauskite daktaro“. Naujoje laidos rubrikoje „Kas nori tapti daktaru?“, kurioje dalyviai turi atsakyti į klausimus apie sveikatą, į akistatą su prof. Alvydu Unikausku stojo LRT laidų vedėja, muzikologė Zita Kelmickaitė. „Čia tai jau bjaurius klausimus davėte“, – kaip visada žodžių į vatą nevyniojo žinoma moteris.

Kelmickaitė stojo į akistatą su Unikausku: čia tai jau bjaurius klausimus davėte

Taip pat žiūrovams buvo įdomi laida „Stilius“. Aktorė Elžbieta Latėnaitė, paklausiusi savo šeimos gydytojos patarimo, nutarė neskiepyti dukros. Įsitikinimui, kad skiepai yra blogis, padėjo ir religinė grupė, su kuria ji buvo susisiejusi. „Jos nariai buvo nusiteikę prieš vaikų skiepus, tikėjo, jog skiepai pavojingi sveikatai“, – atvirai pasakoja aktorė. Tačiau visa dukros neskiepijimo laiką E. Latėnaitė jautėsi tarsi daranti kažką labai blogo. Aplinkiniai irgi stebėjosi, kaip aktorė nesibaimina vaiko auginti be skiepų. Kas moteriai padėjo sugrįžti prie sveiko proto ir kiek laiko truko dvejonių kelionė?

Dėl skiepų persigalvojusi Elžbieta Latėnaitė jautėsi kaip sūnus palaidūnas