Tavo LRT

2015.12.29 16:47

D. Montvydas: dėl scenos negaliu skriausti šeimos

LRT.lt2015.12.29 16:47

„Tokį interviu duodame pirmą kartą per šešerius metus“, –  šypsosi vienas populiariausių Lietuvos dainininkų Donatas Montvydas. 28-erių scenos žvaigždė su žmona Veronika Montvydiene nuoširdžiam pokalbiui Naujųjų išvakarėse į savo namus pakvietė LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ kūrėjus.

Viešumo ir nereikalingo dėmesio nemėgstanti pora pasakos ne tik apie gražiausias metų šventes jųdviejų namuose, bet ir apie itin asmeniškus dalykus – pažintį, piršlybas, slaptas vestuves ir dvimetės dukrytės Adelės auginimo džiaugsmus ir rūpesčius.

„Donatas visada žino, ko nori. Niekada nesupratau vaikinų, kurie sako „gal pabandom“. Ką pabandom? Pabandymai manęs nedomina. O štai jis iškart žinojo, kad nori rimtų santykių. Žmogaus su tokia charizma ir tvirtu charakteriu dar nebuvau sutikusi, nors jeigu kas nors man būtų pasakęs, kad susiesiu gyvenimą su žmogumi iš pramogų verslo, būčiau tik nusijuokusi“, – laidoje kalbės V. Montvydienė.

Nuoširdumo nestigs ir D. Montvydui: „Trečio žmogaus atsiradimas šeimoje – didžiulė atsakomybė. Esu šeimos maitintojas, todėl turiu daug dirbti, bet tuo pačiu esu vyras ir tėvas, todėl dėl scenos negaliu labai skriausti savo šeimos. Joje norėčiau būti toks pat profesionalas, koks esu profesijoje.“

Kodėl D. Montvydas nedainuoja lopšinių dukrelei Adelei ir kaip su įtemptu sutuoktinio grafiku susitaiko jo žmona Veronika? Apie viską – trečiadienio vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.