Tavo LRT

2020.09.21 10:14

LRT OPUS radijo programai vadovaus Evelina Kazakevičiūtė

LRT.lt2020.09.21 10:14

Nuo rugsėjo 21 d. radijo programai LRT OPUS pradeda vadovauti komunikacijos specialistė Evelina Kazakevičiūtė. 

„LRT OPUS, pasirinkusi alternatyvios muzikos kryptį, jau turi subūrusį ištikimą klausytojų auditoriją, kurią norime dar labiau auginti. Su LRT OPUS siejame didelius lūkesčius, todėl apsisprendėme išsigryninti ir atskirti vadovo funkcijas, kurias ilgą laiką vykdė LRT OPUS vyresnysis redaktorius Darius Užkuraitis, programos įkūrėjas. Naująjį vadovą atsirinkome konkurso būdu – Evelina yra stipri komunikacijos specialistė, turi vadovaujamo darbo patirties, pažįsta žurnalistinio darbo virtuvę. Be to, atrankos komisiją sudomino ir savo nestandartiniu mąstymu“, – komentuoja LRT RADIJO programų departamento vadovas Giedrius Masalskis.

Evelina yra baigusi anglų filologijos ir žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, studijavo doktorantūroje Kardifo universitete Jungtinėje Karalystėje. Ten ji dėstė bakalauro studentams, koordinavo universiteto Tarpdisciplininio filmų ir vizualios kultūros tyrimų tinklo veiklą. Prieš studijas ir darbą Jungtinėje Karalystėje Evelina yra dirbusi žurnaliste LRT.lt portale.

„Nuo paauglystės domiuosi alternatyvia muzika, daugelį metų esu LRT OPUS gerbėja, todėl vadovauti šiam radijui bus didelė garbė. Sieksime, kad jis būtų audiovizualus – ne tik girdimas, bet ir matomas. Nesame ir nebūsime tik FM radijas – planuojame aktyviau plėstis į kitas platformas. Be abejo, atnaujinsime tinklelį – eteryje atsiras naujų įdomių laidų. Komanda jau dabar yra labai kūrybinga ir stipri, bet ją dar pastiprinsime – prie mūsų prisijungs daugiau ryškių asmenybių. Tai – tik keletas iš daugelio iššūkių ir pokyčių, laukiančių LRT OPUS“, – sako naujoji LRT OPUS vadovė E. Kazakevičiūtė.

Radijo programa, tuomet vadinta „Opus3“, pradėta transliuoti 2006 metais. 2012-aisiais ji pervadinta į LRT OPUS. LRT OPUS transliuoja šiuolaikinę alternatyviąją muziką – kokybišką ir dar negirdėtą. Taip pat eterio skiriama ir alternatyviajai lietuviškai muzikai, kuri retai skamba komercinių radijo stočių eteryje. LRT OPUS galima klausyti ir internetu, LRT mediatekoje, kai kurias laidas – ir populiariose tinklalaidžių platformose.