Tavo LRT

2015.12.23 13:10

Per šventes LRT TELEVIZIJOJE – ne viena premjera

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2015.12.23 13:10

Jau trečius metus LRT TELEVIZIJA sekmadieniais rodo pasakas, kurios yra labai populiarios. O artėjančių švenčių dienomis ir po jų LRT TELEVIZIJA pasiūlys ne vieną premjerą.

„Visi populiariausi filmai pasaulyje, pradedant „Hariu Poteriu“ ir baigiant „Žvaigždžių karais“, yra pasakos, kuriose blogis kovoja prieš gėrį. Viena vertus, žiūrėti pasakas – labai smagu, kita vertus, jos turi auklėjamąją vertę ir moko prisiminti tikrąsias vertybes ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjęs kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas.

Pasakų maratoną LRT TELEVIZIJA pradėjo šį pirmadienį, o artimiausiomis dienomis žiūrovų laukia ne viena premjera. Kūčių dieną, 11:15 val., žiūrovai išvys 2014 m. sukurtą filmą apie šunį, padedantį susiburti visai šeimai, – „Kalėdų aviganis“.

Pirmąją Kalėdų dieną, irgi 11:15 val., LRT TELEVIZIJOJE – filmo „Gustavo nuotykiai“ premjera. Tą pačią dieną, 13:35 val., LRT TELEVIZIJA transliuos fantastinę komediją, turinčią pasakos elementų, – „Evanas Visagalis“.

Kitą savaitę nuo pirmadienio iki trečiadienio LRT TELEVIZIJA transliuos dvi Brolių Grimų ir vieną čekų kūrybos pasaką.  

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.