Tavo LRT

2015.12.21 21:17

Naujametiniame LRT TELEVIZIJOS koncerte – A. Butkevičiaus daina ir E. Masiulio prognozės

Miglė Talalytė, LRT.lt 2015.12.21 21:17

Ruošiantis 2016-ųjų sutikimui, LRT TELEVIZIJOJE pirmadienio vakarą nufilmuotas Naujametis koncertas. Iškilmingo renginio vedėjai – aktorė Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas, įsikūniję į Snieguolės ir Kalėdų Senelio personažus. Jie šalies politikus bei kitus žinomus žmones nukėlė į vaikystę – už eilėraščius, dainas ir kitus atliktus numerius dalino dovanas.

Renginį pradėjęs premjeras Algirdas Butkevičius, paprašytas renginio vedėjų, užtraukė „Ant kalno mūrai“, ir už tai buvo apdovanotas žvejybos reikmenimis. Liberalų sąjūdžio atstovė Dalia Teišerskytė deklamavo savo kūrybos eiles, o Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis visus nustebino savo 2016-ųjų prognoze.

„2016-aisiais Donatas Montvydas laimės Euroviziją, Lietuvos futbolo rinktinė Prancūzijoje vyksiančiame čempionate nieko nelaimės, nes ten nedalyvaus. Rio de Žaneire plaukikė Rūta Meilutytė laimės auksą, krepšininkai greičiausiai džiaugsis bronza. Spalį darbo rinkoje – sujudimas, po Seimo rinkimų atsiras nemažai kvalifikuotų bedarbių. Arūnas Valinskas ves „Auksinį protą“, o Audrius Siaurusevičius ir toliau vadovaus LRT TELEVIZIJAI, bet jo kėdė susvyruos, nes Donatas Montvydas bus laimėjęs Euroviziją ir reikės didelės pinigų sumos surengti konkursą Lietuvoje“, – šmaikštavo politikas.

Iškilmingame renginyje dalyvavo šalies vadovai, ryškiausios populiariosios ir klasikinės muzikos žvaigždės: Virgilijus Noreika, Eduardas Kaniava, Vaidas Vyšniauskas, Jonas Sakalauskas, Kęstutis Alčiauskis, Rafailas Karpis, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Ieva Juozapaitytė, Mindaugas Rojus, Paulius Bagdonavičius, Zbignevas Levickis, Karina Krysko, Šorena, Evelina Sašenko, Deivis Norvilas, Renata Norvilė, Vilija Matačiūnaitė, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Jokūbas Bareikis, „ŽAS“ ir Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.

Koncertas bus transliuojamas per LRT TELEVIZIJĄ gruodžio 31 d.