Tavo LRT

2020.09.14 09:08

LRT.lt portale – atrinkti Lenkijos dienraščio „Gazeta Wyborcza“ straipsniai

LRT.lt2020.09.14 09:08

LRT.lt portalas pradeda publikuoti vieno didžiausių Lenkijos dienraščių „Gazeta Wyborcza“ žurnalistų parengtą medžiagą. Planuojama, kad kas mėnesį portale pasirodys po kelias verstines publikacijas. 

„Jau daugiau nei tris dešimtmečius leidžiamas dienraštis „Gazeta Wyborcza“ turi gilias tiriamosios, analitinės žiniasklaidos tradicijas ir išlieka viena įtakingiausių žiniasklaidos priemonių Lenkijoje. Lietuvos skaitytojams sudarysime galimybę lietuvių kalba susipažinti su publikacijomis aktualiomis temomis. Tarp jų – Lenkijos vidaus politika, tarptautinė politika iš lenkų perspektyvos, sveikatos, mokslo temos“, – sako LRT.lt portalo vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė.

Pirmoji „Gazeta Wyborcza“ publikacija, kurią gali perskaityti LRT.lt skaitytojai, yra skirta COVID-19 testams. Publikaciją „Harvardo epidemiologas: blogai testuodami COVID-19 aptinkame koronaviruso nešiotojus, o ne skleidėjus“ skaitykite čia.

Šuo metu LRT savo kanaluose taip pat naudoja, adaptuoja turinį, kurį gauna bendradarbiaudama su tokiomis žinomomis žiniasklaidos priemonėmis, kaip pvz.: „Reuters“, AFP, AP, DPA, „Deutsche Welle“, Laisvosios Europos radijas, kt.

Populiariausi