Tavo LRT

2015.12.11 22:09

Laida „Laba diena, Lietuva“ apdovanota už teisinį visuomenės švietimą

LRT.lt2015.12.11 22:09

Penktadienį Vilniaus Nacionaliniame operos ir baleto teatre vyko pirmieji apie žmogaus teises visuomenę informuojančių žurnalistų apdovanojimai. LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“ apdovanota už  teisinį visuomenės švietimą, teikiant žinomų advokatų konsultacijas.

Taip pat vakaro metu jau trečiąjį kartą išdalinti garbės apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems Lietuvos advokatams. Žurnalistų ir advokatų apdovanojimai – Advokatūros savaitės uždarymo renginio dalis. 

„Šviesti visuomenę teisiniais klausimais – viena iš nacionalinio kanalo pareigų. Džiaugiamės, kad mūsų pastangas įvertino ir profesionalai – Lietuvos teisininkų bendruomenė“, – sako LRT TELEVIZIJOS naujienų laidų prodiuseris Modestas Naudžius.

Taip pat už profesionalius žmogaus teisių gynimo tematikos straipsnius apdovanotas naujienų portalo DELFI specialusis korespondentas Dainius Sinkevičius, o už platesnį požiūrį į žmogaus teises – žurnalo „Valstybė“ redaktorius Eduardas Eigirdas.

Advokatų bei žiniasklaidos atstovų apdovanojimus paskirstė šiam tikslui sudaryta komisija: Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos nariai Aldona Žemaitytė, Dainius Radzevičius, Aurelija Žutautienė, dr. Audronė Nugaraitė bei Lietuvos advokatūrai atstovaujantys prof. dr. Ignas Vėgelė ir dr. Audrius Bitinas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.