Tavo LRT

2015.12.17 15:17

Sekmadienį paaiškės stipriausia pasaulio futbolo komanda! „Barcelona“ – „River Plate“ per LRT KULTŪRĄ ir LRT.lt

LRT.lt2015.12.17 15:17

LRT parengė nuostabią Kalėdinę dovaną futbolo mėgėjams. Nuo gruodžio 16 dienos prie televizorių ar kompiuterių ekranų kviečia tiesioginės transliacijos iš Japonijoje vykstančios FIFA klubų Pasaulio taurės! Turnyro finale susirems galingiausia Europos ekipa prieš pajėgiausią Pietų Amerikos komandą!

Spindinčios futbolo žvaigždės, tarp kurių ryškiausiai švies UEFA Čempionų lygos laimėtojos „Barselonos” puolimo trejetas – Lionelis Messis, Neymaras ir Luisas Suarezas – demonstruos sugebėjimus dviejų LRT kanalų žiūrovams.

Iššūkį stipriausiam Senojo žemyno klubui meta Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos, Okeanijos čempionai. Tiesioginės pusfinalių ir finalų transliacijos – gruodžio 16-20 dienomis tik per LRT KULTŪRĄ ir portale LRT.LT!

Rungtynes kviečiame žiūrėti:

12.20 d. 9:00 – 11:00 val. FIFA klubų Pasaulio taurė. Rungtynės dėl 3 vietos. Susitinka Gvandžou „Evergrande Taobao FC“ ( Kinija) ir Hirosimos „Sanfecce“ (Japonija). Tiesioginė transliacija iš Jokohamos.

12. 20 d. 12:30 – 14:30 val. FIFA klubų Pasaulio taurė. Finalas. Susitinka Buenos Airių „River Plate“ (Argentina) ir „Barcelona“ (Ispanija). Tiesioginė transliacija iš Jokohamos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.