Tavo LRT

2015.12.06 10:38

Paskutinis šių metų „LRT Opus Ore“ koncertas – su indie roko grupe „ba.“

LRT.lt2015.12.06 10:38

Šį sekmadienį, gruodžio 6 dieną, „LRT Opus Ore“ kviečia į paskutinį šių metų koncertą – svečiuose grupė „ba.“ Koncerto pradžia – 18 val.  

Vos prieš dvejus metus susikūrusi indie roko grupė „ba.“ jau nemažai nuveikė, turi minią gerbėjų. Vaikinai pristatė mini albumą „Raktas“, nufilmavo du trilogijos klipus – „Tai ne žmogus“ ir „Sugebėt pasikeist“. Šie vaizdo klipai ir kita grupės kūryba „YouTube“ peržiūrėta daugiau nei milijoną kartų.

Prieš metus kolekciniu – 100 vienetų – tiražu išleista vinilinė plokštelė „Pasikeist“ buvo išpirkta vos per kelias dienas, o metų pradžioje pristatytas pirmasis albumas „Rasti/Pasiklysti“ buvo puikiai įvertintas muzikos kritikų ir klausytojų. Vienas svarbesnių „ba.“ įvertinimų – praėjusiais metais laimėtas LRT organizuojamas vaizdo klipų konkursas KLIPVID.

„ba.“ vaikinai studijoje atliks ne tik kūrinius iš savo naujo albumo, bet ir penkis naujus, kurie gimė per pastaruosius porą mėnesių.

Šiuo metu grupę sudaro idėjinis lyderis, tekstų bei muzikos autorius Benas Aleksandravičius ir būgnininkas Jonas Butvydas bei naujausias jos narys – Maratas Musihinas, grojantis bosine gitara.

Tiesioginės transliacijos sekmadienį, 18 val., iš LRT Opus studijos klausykitės LRT.lt portale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt