Naujienų srautas

Tavo LRT2015.11.30 12:51

Klausiate – atsakome. Kur kreiptis, jei iš lauko atsklinda nemalonūs kvapai?

Jei jus kankina nemalonūs kvapai, atsklindantys iš lauko, reikėtų kreiptis į visuomenės sveikatos centrą – specialistai patikrins, ar tikrai pažeistos normos, ir nutars, ką daryti toliau. 

Į LRT RADIJĄ kreipėsi Nijolė iš Kauno, kuri skundžiasi nebegalinti pakęsti į namus atsklindančio skurdinamos kavos kvapo.

„Kaune, Maironio gatvėje, esantys kavos namai degina kavą dienos metu. Sklinda baisus kvapas. O kai vėjas pučia, tai neša net į Laisvės alėją. Aš esu onkologinis ligonis, aš negaliu, aš dūstu nuo to kvapo. Mes, dvi moterys iš mūsų namo, buvome nuėję pas juos ir kalbėjome su viršininku. Žinote, ką jie pasakė? „Keiskite butus“, – skundžiasi klausytoja.

Tokiu ar panašiu atveju reikėtų kreiptis į visuomenės sveikatos centrą. Poniai Nijolei – į tokį centrą, esantį Kaune (Kipro Petrausko g. 24). Specialistai atvažiuos, patikrins visus kvapus ir nutars, ką toliau daryti.

„Būtų labai gerai, jeigu kreiptųsi raštu, nurodytų visų įvykių eigą, aplinkybes, nurodytų [įmonės] adresą, savo kontaktus. Jeigu reikės kitų institucijų dalyvavimo, tai Kauno visuomenės sveikatos centras tą organizuos“, – sako Kauno visuomenės sveikatos centro atstovė Kristina Motiejūnaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą