Tavo LRT

2020.08.10 09:32

„Pasaulis po COVID-19“: naujas LRT.lt portalo straipsnių ciklas

LRT.lt2020.08.10 09:32

Nuo rugpjūčio 10 d. LRT.lt portalas pristato specialių publikacijų ciklą „Pasaulis po COVID-19“. LRT žurnalistai nagrinės, kokie pokyčiai išliks sveikatos, sporto, kultūros ir kitose srityse, kaip keisis pasaulio ekonomika, kai COVID-19 grėsmė atsitrauks.

„Nuolat girdime frazę, kad „turėsime išmokti gyventi su koronavirusu“, tačiau ką tai reiškia praktiškai? Kaip atrodys gyvenimas, kai pandemija pasibaigs? Ar ir toliau keliausime, saugiai skraidysime lėktuvais? Kaip nukentės užsienyje studijuojantys studentai ir kodėl specialistai kalba, kad dabartinė situacija vaikams reiškia prarastą dešimtmetį? Į daugybę panašių klausimų atsakys užsienio naujienų žurnalistės Julijos Šakytės sumanyta ir kartu su portalo kolegomis įgyvendinta iniciatyva „Pasaulis po COVID-19“, – sako LRT.lt vyriausiasis redaktorius Mindaugas Jackevičius.

Publikacijose atsispindės ne tik gyvenimiškos istorijos – juose įžvalgomis bus kviečiami dalytis ir Lietuvos bei užsienio specialistai.

„Pasaulis po COVID-19“ – ne vienintelė LRT.lt portalo nauja iniciatyva šią vasarą. Portalas taip pat pradėjo naują straipsnių ciklą „Mokslas be sienų“ – kiekvieną penktadienį publikuojami įdomūs, pažintiniai pokalbiai su svetur išvykusiais Lietuvos mokslininkais. Apie atliekamus tyrimus, patirtį užsienyje, karjeros kelio ir gyvenimo vingius, situaciją Lietuvos mokslo srityje.

Visą vasarą portalas taip pat tęsia pernai pradėtas vasaros keliones po Lietuvą „LRT.lt aplink Lietuvą“. LRT.lt žurnalistai ieško unikalių vietų ir istorijų – kūrybiškų, išradingų, darbščių žmonių su įdomiomis gyvenimo istorijomis.

Paragauti naminių ledų Rokiškyje, susipažinti su vienintele Madagaskaro kaimo gyventoja, užsimerkti ir pajusti Prancūzija dvelkiantį levandų kvapą Biržų rajone ar paglostyti minkštakailius triušiukus Utenos rajone – visa tai ir dar daugiau galima atrasti keliaujant po Lietuvą kartu su LRT.lt portalu. Portalas taip pat kviečia pačius gyventojus dalytis įdomiomis vietomis ar pasiūlyti savo istorija – susisiekti su LRT žurnalistų komanda galima el. p. portalas@lrt.lt

Ciklo „Pasaulis po COVID-19“ pirmąjį straipsnį „Po COVID-19 universitetai evoliucionuos – senoji mokymosi tvarka negrįš, bet studentams pokyčiai gali išeiti į naudą“ skaitykite ČIA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt