Naujienų srautas

Tavo LRT2015.11.23 17:05

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ keičia vedėją

15min.lt 2015.11.23 17:05

Nuo Naujų metų keisis laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjai. Gražiną Sviderskytę pakeis televizijos žiūrovų jau spėtas pamėgti Robertas Petrauskas. Nuo sausio mėnesio jis ves laidą drauge su iki šiol Gražinai kompaniją palaikiusiu Dominyku Vaitiekūnu.  

Šią žinią Žmonės.lt patvirtino laidos prodiuseris Laurynas Šeškus. Pasak jo, toks sprendimas buvo priimtas dėl besikeičiančios laidos koncepcijos.

„Tikrai džiaugiamės ir esame patenkinti Gražina. Tiesiog kartu su Robertu dar galvojame kurti mokyklose protmūšius. Dėl to jungiame pajėgas, stengsimės atnaujinti patį žaidimo formatą“, – Žmonės.lt kalbėjo L.Šeškus.

Kol kas apie detales prodiuseris nekalba, tačiau patikina – laida kaip reikiant atsinaujins, ji taps patrauklesnė žiūrovui.

Žmonės.lt susisiekus su G. Sviderskyte ši sakė jau galvojanti apie naujus planus, o darbą „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“ vadina įdomia ir vertinga patirtimi.

„Žiūriu į tai kaip į normalią kaitą. Projektas gyvena 8 metus. Nebuvau pirma ir nebūsiu paskutinė vedėja. Buvau viename etape ir linkiu tam projektui daug etapų. Bet kokios permainos yra gerai“, – sakė ji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą