Tavo LRT

2020.08.06 09:17

„Įdomiosios atostogos“ – Klaipėdoje: muzika, šokiai, „Baltos varnos“ ir Vidas Bareikis

LRT.lt2020.08.06 09:17

Šį penktadienį, rugpjūčio 7 d., LRT TELEVIZIJOS edukacinis-pramoginis projektas vaikams „Įdomiosios atostogos“ keliauja į Klaipėdą. Nuo 13 val. tiesiogiai transliuojama laida klaipėdiečių ir miesto svečių lauks Kruizinių laivų terminale.

Ypač didelio populiarumo sulaukęs LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos“, pradėtas transliuoti karantino metu, į vasarą žengė atsinaujinęs. Ne tik pakeitęs pavadinimą, bet ir pradėjęs keliones per Lietuvą.

Projektas jau spėjo aplankyti Molėtus, Kauną, Alytų, Kėdainius ir Druskininkus, o šį penktadienį „Įdomiosios atostogos“ drauge su Vidu Bareikiu ir „Baltomis varnomis“ sveikinsis su uostamiesčiu.

Vaikų šį kartą lauks ypatingai smagi šokių pamoka su studijos „TENdance“ šokių mokyklos vadovu Dmitrijumi Popovu, muzikinės staigmenos, „Juodųjų ir baltųjų“ žaidimas ir, žinoma, jau tradicija tapusi LRT PROTOTO viktorina.

„Įdomiųjų atostogų“ kūrybinė komanda primena, kad laidos transliacija vyks lauke, todėl norintieji ją stebėti kviečiami, atsižvelgę į oro sąlygas, pasirūpinti tinkama apranga, ir nepamiršti laikytis rekomenduojamo saugaus atstumo.

„Įdomiosios atostogos“ transliuojama tiesiogiai kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidos įrašus galima pasižiūrėti ir LRT mediatekoje.

Populiariausi