Tavo LRT

2020.08.03 14:50

LRT OPUS rengia specialią transliaciją festivalyje „Yaga Gathering“

LRT.lt2020.08.03 14:50

Rugpjūčio 6–10 dienomis Dzūkijos miškuose vyks muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering“. Prie festivalio jungiasi ir LRT OPUS – festivalio dalyvių laukia „LRT OPUS popup“ scena.

„Yaga Gathering“ – tai keturias paras trunkantis festivalis, dedikuotas muzikai, vizualiems bei tarpdiscipliniams menams. „Yaga“ miestas kupinas vizualių instaliacijų, profesionalių atlikėjų performansų, pasirodymų.

Taip pat lankytojus pasitiks kelios scenos, skirtos kinui, dirbtuvėms bei sveikatinimo užsiėmimams. Šių metų festivalio tema kvies švęsti absurdą ir spontaniškos „Absurdistan“ valstybės nepriklausomybę.

Alternatyvios muzikos radijo stotis LRT OPUS, bendradarbiaudama su „Yaga Gathering“, radijo klausytojams bei festivalio dalyviams ruošia dieninę sceną, kurioje tiesiogiai transliuos ne tik muziką, bet ir laidą LRT OPUS FESTIVALIS.

„Festivalis „Yaga Gathering“ kalba apie laisvę ir bendrumą. Šios vertybės mums yra labai svarbios žengiant į rytojaus klausytojų gretas, kurios meno formas yra linkusios vertinti visiškai be rėmų ir nori atsiverti naujiems potyriams.

Tikimės, kad festivalio lankytojai atras tai, ką pasiūlysime. Tie, kurie dar nebuvo susipažinę su festivalio tradicijomis – atras jas, ir tie, kurie dar nepažino dieninių šokių nuotaikų – pasidžiaugs jomis“, – mintimis dalijasi LRT OPUS laidų vedėjas Tomas Lukaševičius.

Laidoje LRT OPUS FESTIVALIS vedėjai Kristupas Naraškevičius ir Tomas Lukaševičius supažindis klausytojus su skirtingomis disciplinomis, kurios vienija visą festivalį. Laidoje bus kalbama apie dekoracijas, meno formas, muziką, performatyvų meną ir festivalio ištakas.

LRT OPUS radijo klausytojų bei festivalio dalyvių penktadienį, rugpjūčio 7 dieną, „LRT OPUS popup“ scenoje laukia:

12 val. Simo Boo

14 val. Lukaševičius

15 val. gyvas „Palmės žiedo“ pasirodymas (Jonas Matusevičius)

16 val. laida LRT OPUS FESTIVALIS, ved. Kristupas Naraškevičius ir Tomas Lukaševičius

18 val. Deserted Island

Šeštadienį, rugpjūčio 8 dieną, „LRT OPUS popup“ scenoje skambės skirtingų didžėjų pasirodymai:

12 val. Martis

14 val. Rheeno

16 val. laida LRT OPUS FESTIVALIS, ved. Kristupas Naraškevičius ir Tomas Lukaševičius

17 val. The Cleaning Service agency

18 val. Padegimas

Kviečiame festivalio dalyvius tiesiogines transliacijas stebėti gyvai, o radijo klausytojus įsijungti LRT OPUS arba klausytis internetu portale LRT.lt.

Populiariausi