Tavo LRT

2020.07.29 10:26

„Įdomiosios atostogos“ atvyksta į Druskininkus: džiugins Jurgio Didžiulio pamoka

LRT.lt2020.07.29 10:26

Penktadienį, liepos 31 d., 13 val., neįtikėtinos sėkmės sulaukęs LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios atostogos“ su Vidu Bareikiu ir Ignu Krupavičiumi atkeliauja į Druskininkus. Tiesioginė transliacija vyks amfiteatre prie Druskonio ežero kranto.

Didžioji penktadienio staigmena – muzikinė pamoka, kurią ves vienas ryškiausių ir temperamentingiausių Lietuvos atlikėjų. Jurgis Didžiulis kiekvieną savo pasirodymą paverčia gyvu įrodymu, kad muzika sujungia žmones.

Transliaciją prie ežero stebėsiantys žiūrovai drauge su laidos vedėjais galės kartu žaisti tradicija tapusį „Prototo“, stebėti druskininkiečių „Juodųjų ir baltųjų“ žaidimą, jų lauks daugybė prizų, siurprizų ir staigmenų.

Druskininkai – jau penktasis miestas, kurį aplanko vasariškas edukacinis-pramoginis projektas vaikams. Transliacijos jau vyko Molėtuose, Kaune, Alytuje ir Kėdainiuose.

Druskininkų gyventojai ir svečiai, norintys stebėti tiesioginę transliaciją, yra kviečiami atsižvelgti į oro sąlygas, nepamiršti apsaugos nuo saulės ar lietaus, buteliuko vandens bei laikytis rekomenduojamo saugaus atstumo.

Populiariausi