Tavo LRT

2015.11.18 12:49

A. Grigorian apie savo antrąją santuoką: ją laimino net Graikijos katės

LRT.lt 2015.11.18 12:49

„Kai pirmą kartą susitikome, nė minčių nebuvo, kad šis žmogus kada nors mano gyvenime bus toks svarbus“, – prieš ketverius metus įvykusią pažintį su rusų teatro režisieriumi Vasilijumi Barchatovu prisimena viena garsiausių Lietuvos operos solisčių Asmik Grigorian. 

Tuomet ji atsisakė dalyvauti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatre V. Barchatovo režisuojamame P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“ pastatyme, nes tą patį vaidmenį jau repetavo su „Vilnius City Opera“ kolektyvu. Nusprendusi, kad būtų nesąžininga žaisti dvigubą žaidimą, Asik tąkart tiesiog išėjo iš teatro.

Po metų susitikę antrą kartą jie abu labai greitai pajuto, kad nori būti kartu ir tai nebuvo spontaniškas sprendimas.

„Aš esu savarankiška, kaip katinas, kuris vaikšto vienas, todėl sunkiai ištariu žodžius: „Aš negalėčiau be jo gyventi“. Tačiau mano gyvenimas tikrai būtų kur kas blogesnis, jei Vasilijaus nebūtų šalia“, – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino A. Grigorian.

Jų jausmai išlaikė visus išbandymus, tad ilgiau laukti pora neketino – praėjusią vasarą Asmik ir Vasilijus susituokė nedidelėje Kėjos saloje. Šventėje dalyvavo tik poros artimieji ir geriausi bičiuliai.

„Buvo kažkoks nerealus jausmas. Ore tvyrojo laimė. Visi mus laimino – šventikas, tėvai, visi susirinkusieji. Net Kėjos katės, regis mus laimino. Tai buvo tokia šventė, kokios mes abu norėjome“, – atviravo operos solistė.

Trečiadienio vakarą 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ – išskirtiniai filmuoti Asmik Grigorian ir Vasilijaus Barchatovo vestuvių Graikijos Kėjos saloje kadrai ir atviras operos solistės pasakojimas apie pažintį su mylimuoju bei gyvenimą susituokus – iki šiol gludinamus kampus ir romantišką buitį.