Tavo LRT

2020.07.17 15:33

LRT OPUS rengia specialią transliaciją „Gatvės muzikos dienoje“

LRT.lt2020.07.17 15:33

Liepos 18 d., šeštadienį, alternatyvios muzikos stotis LRT OPUS kartu su socialiniu klubu „Youngs“ klausytojams ruošia specialią transliaciją iš „Gatvės muzikos dienos“. Susirinkusiųjų šalia „Halės turgaus“ ir LRT OPUS radijo klausytojų laukia ne tik muzikiniai pasirodymai, bet ir tiesiogiai transliuojamos muzikinės pokalbių laidos.

LRT OPUS laidų vedėjas Tomas Lukaševičius teigia, kad skirtingose miesto erdvėse galima atrasti vis daugiau įvairios kultūros. „Pastebime, kad stoties rajonas keičiasi, jis tampa senamiesčio dalimi, todėl miesto gyventojams bei svečiams siūlo vis daugiau alternatyvios kultūros, o tai glaudžiai siejasi su LRT OPUS vertybėmis – atvirumu, modernumu ir drąsa eksperimentuoti jungiantis į bendruomenes“, – mintimis dalijasi T. Lukaševičius.

Anot vedėjo, vienas iš aktyviausių šios sostinės dalies kultūrinių taškų šiuo metu yra Halės turgavietėje įsikūręs „Youngs club“, todėl LRT OPUS komanda šeštadienį klausytojus kviečia pasimėgauti ne tik nepamirštamais senamiesčio vaizdais, bet ir scenoje išvysti pakankamai jaunus, talentingus, kylančius atlikėjus.

Nuo 17 val. „Youngs“ terasoje LRT OPUS tiesiogiai transliuos laidą „Melomanas klauso“. Laidos vedėjai Inga Ramoškaitė ir Ramūnas Zilnys kalbins „Gatvės muzikos dienos“ iniciatorių Andrių Mamontovą, kuris laidos metu dalinsis ne tik savo mėgstamiausia muzika, bet ir gyvenimiškomis istorijomis.

18 val. gyvai susirinkusieji ir LRT OPUS klausytojai girdės laidą „Po stiklu“. Laidos vedėjas Tomas Lukaševičius kalbins grupės „Elnio rago miškas“ narį Žilviną Ališauską. Po pokalbio klausytojų lauks keli akustiniai grupės „Elnio rago miškas“ kūriniai.

19 val. skambės African house ir Afro electronics muzikos ritmai, nes prie didžėjaus pulto stos Marius Dan (Marius Dundulis).

20 val. muzikinį vakarėlį tęs „Rap is cool“. „Rap is cool“ – hiphopo muzikos mylėtojas Lukas Mi, kurio patirtis muzikos scenoje neapsiriboja vienu žanru, todėl parenkami ritmai nepalieka abejingų šokėjų ir puikiai diktuoja ritmus tolesnėms vakaro eigoms.

21 val. pasirodys „Aurum miles“ – retai Lietuvoje pasirodantis, paskutiniu metu itin aktyvus užsienyje Aurimas Milešinas. Pradėjęs groti gitara, klavišiniais ir mušamaisiais instrumentais, pamilo roką ir sheogaze ritmus. Vėliau atrado elektroniką ir joje ėmė dalintis viskuo, kas yra susiję su elektronine muzika.

Nuo 22 val. iki vėlumos šokių aikštelės atmosfera rūpinsis „Love Fever“. „Love Fever“ – kūrybinių ištakų nestokojantis duetas. Dažniausiai jų pirštams paklūsta plokštelės, o jų vingiuose surašyti disco ritmai geba stebinti ir daug naršančius, ir šviežiai muziką atrandančius.

Pasiklausyti pokalbių ir muzikinių transliacijų kviečiame gyvai nuo 17 val. „Youngs“ klubo terasoje, šalia „Halės“ turgaus arba klausytis tiesioginių transliacijų per LRT OPUS.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt