Tavo LRT

2020.07.08 12:05

„Įdomiosios atostogos“ – tiesiogiai iš Kauno Rotušės aikštės

LRT.lt2020.07.08 12:05

LRT TELEVIZIJOS pramoginė-edukacinė laida „Įdomiosios atostogos“ tęsia kelionę per Lietuvą ir kviečia mažuosius žiūrovus šį penktadienį, liepos 10 d., susitikti Kaune, Rotušės aikštėje. Nuo 13 val. čia vyks tiesioginė laidos transliacija.

Visi susirinkusieji drauge su laidos vedėjais Vidu Bareikiu ir Ignu Krupavičiumi žais populiariąją LRT PROTOTO viktoriną, gatvės šokių pamoką ves šokių studijos RED įkūrėja Rugilė Dailidaitė.

Karantino metu prasidėjusio LRT projekto „Įdomiosios pamokos“ vasaros tęsinys „Įdomiosios atostogos“ ne tik toliau skatina vaikus domėtis pasaulio įdomybėmis, bet ir pradeda kelionę per įvairius Lietuvos miestus. Pirmasis aplankytas mietas – Molėtai, iš kurių laida buvo transliuojama praėjusią savaitę.

„Pavasarį praleidę drauge, bet per atstumą, vasarą kviečiame susitikti gyvai. Sieksime į miestų aikštes atvežti šventinę nuotaiką. Vaikai galės aktyviai įsitraukti į laidos filmavimą, žaisti žaidimus, jų lauks muzikinės staigmenos, prizai, siurprizai. Neįtikėtina atmosfera Molėtuose jau įrodė, kad gyvų susitikimų laukiame ne tik mes, bet ir vaikai“, – sako vienas projekto kūrėjų Laurynas Šeškus.

Laida „Įdomiosios atostogos“ transliuojama tiesiogiai kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidos įrašus galima pasižiūrėti ir LRT mediatekoje.

Populiariausi