Tavo LRT

2015.11.14 10:11

Klausiate – atsakome. Kodėl savaitgaliais LRT RADIJAS transliuoja niūrias laidas?

LRT RADIJAS savaitgaliais transliuoja ir informacines, ir pramogines laidas, tad esama programa turėtų atitikti įvairių klausytojų skonį. Taip teigia LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT RADIJO klausytojas Romas iš Gargždų mano, kad savaitgaliais LRT RADIJO eteryje trūksta linksmesnių laidų. „Kodėl šeštadieniais ir sekmadieniais LRT RADIJO eteryje transliuojamos tokios niūrios laidos? Daug kalbama apie ligas. Manau, kad visą darbo savaitę plušantiems žmonėms reikėtų pramoginių laidų, kurių klausydamiesi galėtų pailsėti“, – sako jis.

„Stengiamės, kad savaitgalį klausytojai girdėtų ne tik informacines – „Ryto garsų“, „Lietuvos dienos“ ar žinių – laidas, bet ir pramogines“, – tikina LRT RADIJO programų direktorė.

Jos teigimu, pramoginę programą sudaro šios šeštadieniais transliuojamos laidos: „Kultūros savaitė“, „Ot tai tau“ viktorina, „Atrask Lietuvą“, „Sveikinimų ratas“, „Auksinės kolekcijos“, „Žvaigždės žiūri į žemę“. O sekmadieniais vyksta „Tetos Betos viktorina“, transliuojamas „Radijo teatras“, „Literatūros akiračiai“ ir „Vudstoko vaikai“.

„Tad savaitgalio programa yra labai įvairi ir pramogų, manyčiau, yra pakankamai daug įvairiam skoniui“, – tikina ji.

Anot G. Litvaitienės, klausytojo minima laida „Sveikata“ trunka vos 25 minutes, be to, stengiamasi, kad joje būtų kalbama ne tik apie tai, kaip pasveikti, bet ir apie tai, kaip nesusirgti.

„Tad manau, kad 25 minutės tokios informacijos neužgožia pramoginių laidų, transliuojamų šeštadieniais ir sekmadieniais“, – sako LRT RADIJO programų direktorė.