Tavo LRT

2020.06.29 16:56

LRT OPUS pristato naujas vasaros laidas: nukels į festivalius ir šokių klubus

LRT.lt2020.06.29 16:56

LRT OPUS turi vasariškų naujienų savo klausytojams ir tikriems muzikos melomanams, kurių laukia dvi naujos muzikinės laidos.

Pirmoji naujiena — LRT OPUS FESTIVALIS — tai laida nukelianti klausytojus į populiariausius Lietuvos ir pasaulio festivalius, kurie šiemet buvo atšaukti dėl pandemijos. Laidoje skambės ne tik pokalbiai su festivalių organizatoriais ar dalyviais, bet ir tuose festivaliuose turėjusių koncertuoti atlikėjų muzika.

Naujoje laidoje skambės įvairiausi muzikos žanrai, o laidos vedėjas, LRT OPUS klausytojams gerai pažįstamas Kristupas Naraškevičius, teigia: „Čia nebus koncentruojamasi ties vienu konkrečiu skambesiu – bandysime tas skirtingas scenas, bent jau metaforiškas, aplankyti. Tai bus šiuolaikinė, aktuali, festivalių organizatorių gaudoma muzika. Pradedant indie roko bei hiphopo samplaika ir baigiant įvairialype elektronika.“

K. Naraškevičius tikisi, kad LRT OPUS FESTIVALIS taps savotiška atsvara pandemijos sukaustytai festivalių vasarai bei festivalyje negalint atsidurti fiziškai, bent akimirkai į jį bus galima nusikelti mintimis ir ausimis. Laidos metu dalintis festivalių istorijomis galės ir klausytojai paskambinę į LRT OPUS eterį.

Nauja trijų valandų trukmės laida LRT OPUS FESTIVALIS, bus transliuojama šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11 iki 14 val.

Antroji naujiena — LRT OPUS KLUBAS, kuris keičia karantino metu sukurtą laidą ŠOKIAI NAMUOSE. Kiekvieną vasaros vakarą, 21 val., LRT OPUS eteryje skambės įvairiausių Lietuvos atlikėjų šokių muzika.

LRT OPUS KLUBO transliacijų metu klausytojai galės girdėti ne tik žymių, bet ir pradedančiųjų didžėjų grojamą muziką.

Pirmadieniais klausytojų laukia pamėgta „Minimal Mondays“ vakarėlių serija.

Antradieniais ir pirmąją šeštadienio laidos valandą eteryje skambės neseniai kurti pradėjusių atlikėjų selekcijos.

Trečiadieniai ir šeštadienio antroji laidos valanda bus skirta gerai pažįstamiems atlikėjams, o ketvirtadieniais laidoje skambės Romo Giriūno vienintelė renginių serija, kuri nepertraukiamai palaiko DnB, reggae, jungle muzikos ritmus. Penktadieniais eteryje skambės LRT OPUS klausytojams puikiai pažįstami „Baltijos Čempionai“, o sekmadieniais klausytojus šokti kvies Kauno muzikinio klubo „Lizdas“ svečiai.