Tavo LRT

2020.06.29 10:38

LRT „Įdomiosios atostogos“ vaikus kvies susitikti Lietuvos miestuose

LRT.lt2020.06.29 10:38

Jau nuo šiandien, birželio 29 d., LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialųjį projektą „Įdomiosios pamokos“ keičia „Įdomiosios atostogos“. Interaktyvią pramoginę-edukacinę laidą LRT TELEVIZIJOS žiūrovai tiesiogiai matys kasdien nuo 13 valandos.

„Įdomiosios atostogos“ kvies vaikus ne tik sužinoti naujų dalykų, bet ir tiesiog smagiai praleisti laiką, o svarbiausiu vasaros laidos akcentu taps apsilankymai skirtinguose Lietuvos miestuose. „Pavasarį drauge praleidę per atstumą, šį kartą pakviesime vaikus akis į akį susitikti ir su projekto vedėjais, ir su įdomiausias istorijas dovanosiančiais laidos svečiais. Žiūrovų taip lauks muzikinės staigmenos, pramogos, žaidimai“, – sako projekto sumanytojas Laurynas Šeškus.

Pirmojoje „Įdomiosios atostogos“ laidoje „Keliauk Lietuvoje“ atstovas Olegas Volkovas papasakos apie netikėčiausius lietuviškus patiekalus ir kur galima jų paragauti, kitose laidose vaikai susipažins su įdomių profesijų atstovais, tarp kurių – net ir rimtus darbus turintys gyvūnai.

Laidos gerbėjus ir toliau džiugins kasdienis LRT PROTOTO žaidimas, įdomiųjų faktų „Ar žinojai, kad“ ciklas bei užduotys ir pramogos, kurios padės kiekvieną dieną praleisti smagiai, įdomiai ir naudingai.

„Įdomiosios atostogos“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – kiekvieną darbo dieną 13 valandą. Laidą veda Vidas Bareikis ir Robertas Petrauskas.