Tavo LRT

2020.06.22 16:37

Kino gidas: kritikų įvertinti filmai jūsų ekranuose

LRT.lt2020.06.22 16:37

Besibaigiantis pirmasis vasaros mėnuo LRT žiūrovams atneš daugybę įdomių filmų. Puikius vakarus turės romantikos, komedijų, fantastikos ir net kriminalinių dramų mėgėjai.

Ketvirtadienis, birželio 25 d.

Kino gurmanų mėgstama „Elito kino” rubrika ir vėl kvies įsijungti televizorius. Šį kartą žiūrovai galės pasimėgauti Kanų festivalyje puikiai įvertinta drama „Nemeilė”.

Borisui ir Ženiai – skyrybų įkarštis. Abiems besipykstant ir kuriant atskirus gyvenimus, vieninteliai juos vienijantys dalykai – bendras butas ir 12-metis sūnus Alioša. Vaikas išgirdęs, kad jį planuojama atiduoti į vaikų namus, kitą dieną dingsta. Tai negailestingas trileris, kuriame visuomenės egzistencinės krizės analizė susipina su šiuolaikinės Rusijos kritika. Šią dramą išvysite ketvirtadienį, 21.30 val., per LRT PLIUS.

Penktadienis, birželio 26 d.

Gerai praleisti penktadienio vakarą LRT PLIUS kviečia „Europos kino” mėgėjus. Vokietijoje sukurtas filmas „Bili Kukuk. Margot turi likti“ patiks visiems, norintiems smagiai pasijuokti.

Auksinės širdies teismo antstolei Bili Kukuk nekilnojamo turto perdavimas arba atėmimas – kartais labai sunkus darbas. Šį kartą jai reikia iškeldinti aštuoniasdešimtmetę Margot, kuri savo bute pragyveno jau penkiasdešimt metų. Naujasis buto savininkas jau laukia, o Bili Kukuk stengiasi kiek įmanoma ilgiau atidėlioti procesą. Jos meilės reikalai – labai chaotiški: moteris susipažino su gražuoliu paramediku Luku, nors santykiai su buvusiu vyru dar, toli gražu, nebaigti. Kaip problemas spręs Bili Kukuk, sužinosite penktadienį, 21.00 val., per LRT PLIUS.

Tą patį vakarą LRT TELEVIZIJA prie ekranų kviečia ir visus nuotykių bei fantastikos ištroškusius žiūrovus. Filmas „Juros periodo pasaulis” neleis ramiai atsikvėpti. Tai – jau ketvirtasis šios serijos filmas.

Pramogų parkas Kosta Rikoje „Juros periodo pasaulis” traukia turistus pažiūrėti prieš milijonus metų išnykusių gyvūnų. Tačiau parko populiarumui mažėjant, pramogų parko savininkai mokslininkams paveda užduotį sukurti naują dinozaurų rūšį. Genetikams pavyksta sukurti naują didesnę, galingesnę ir dar žiauresnę tiranozauro rūšį. Tačiau genų samplaika sukuria ir dar vieną savybę: dinozaurai žudo ne dėl maisto, o savo malonumui. Vieną dieną šios pabaisos ištrūksta į laisvę. Daugybę apdovanojimų pelniusį fantastinį nuotykių filmą galėsite išvysti jau šį penktadienį, 22.20 val., per LRT TELEVIZIJĄ.

Šeštadienis, birželio 27 d.

„Kino žvaigždžių alėja” šįkart žiūrovams pristato kriminalinę dramą „Vidurnakčio žmogus”. Filmas jus įtrauks į kraupaus nusikaltimo tyrimą.

Buvęs policininkas Džimas Sleidas po atliktos bausmės kalėjime dirba koledžo apsaugos darbuotoju. Jo ramų gyvenimą netikėtai apverčia įsitraukimas į žmogžudystės tyrimą. Sleidas nori padėti studentui, kuris yra neteisingai apkaltinamas senatoriaus dukters nužudymu. Buvęs kalinys vėl virsta sumaniu policininku, nusprendusiu žūtbūt ištirti žiaurų nusikaltimą... Ar jam pavyks, pamatysite jau šį šeštadienį, 21.00 val., per LRT PLIUS.

Norinčius šiek tiek atsipalaiduoti, LRT TELEVIZIJA kvies pamatyti romantikos pripildytą komediją „Ana Marija muilo operų šalyje“.

Po labai nesėkmingos dienos Ana Marija įsitaiso prie televizoriaus, kad pažiūrėtų savo mėgstamą serialą. Ten Marijos mėgstamiausią heroję Arijaną Tomosą dėl dvigubo romano šantažuoja apsukrus teisininkas. Netikėtai prasideda audra ir Marija stebuklingai persikelia anapus ekrano, o gražuolė Arijana patenka į tikrąjį pasaulį. Abi jos bando susivokti naujoje realybėje, kad galėtų grįžti į savo įprastus gyvenimus. Pasikeitimas vietomis nusivylusiai Anai Marijai padeda pažvelgti į savo aplinką iš šalies ir suprasti daromas klaidas. Šį nuotaikingą filmą išvysite 22.30 val.

Sekmadienis, birželio 28d.

LRT TELEVIZIJA kviečia savaitę pabaigti su dar viena romantine komedija. Šį kartą tai – 8 kino nominacijas pelniusi juosta „Pasimatysime sapne”.

Buvusi dainininkė Kerol tampa našle ir jos visas gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Padedama draugių ji bando sugrįžti į vėžes ir greitai įsitikina, kad pradėti gyventi niekada nėra per vėlu. Po dvidešimties metų mergina pasineria į pasimatymų ir romantikos verpetą. Naujai jos gyvenime atsiradę du vyriškiai suteikia Kerol pasitikėjimo savimi ir net malonaus nerimo. Pasikeitęs gyvenimas net padeda užmegzti kontaktą ir su savo dukterimi, su kuria jau senokai nebendravo. Šią amerikiečių komediją pamatysite 21.30 val.