Tavo LRT

2020.05.27 10:17

Valentino Novopolskio kelias į aktorystę – per čekų filologiją ir meilės trikampį

LRT.lt2020.05.27 10:17

Šį trečiadiennį LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimo spalvos“ herojumi taps aktorius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Valentinas Novopolskis, kuris savanorystės dieną praleis pagelbėdamas Elektrėnų savivaldybės Beižionių bendruomenei, įkūrusiai vaikų dienos centrą. Jame iki karantino aktyviai ir turiningai laiką leido Beižionių ir gretimų seniūnijų vaikai.

„Neturiu iliuzijų, kad gyvename tik gerai, tik šviesiai. Visko yra. Ir gudrumas, ir pyktis, ir neapykanta neturi ribų, tai jau seniai supratau, bet labai tikiuosi, kad gėris irgi turi žmonių. Kaip čia gyvenantys ir savo laiką vaikams skiriantys žmonės“, – laidoje kalbės Valentinas.

Vienas geriausių Lietuvos aktorių laidoje taip pat pasakos, kaip jis pasuko į aktorystę, nors niekada neplanavo jos imtis. Baigęs mokyklą Valentinas studijavo čekų filologiją, tačiau mokslams koją pakišo meilės reikalai. „Įsimylėjau iš karto dvi merginas. Draugavau su viena mergina ir įsimylėjau antrą. Buvau labai geras vaikas, tačiau kai įsimylėjau kitą, supratau, kad taip negalima daryti. Esu blogas. Man buvo labai sunku. Gal juokingai skamba, bet man nebuvo juokinga“, – prisimins V. Novopolskis.

Meilės trikampyje įstrigęs jaunuolis studijas universitete apleido ir galiausiai jas metė. Tuomet ir sulaukė pasiūlymo mokytis aktorystės. „Man paskambino. Taip sutapo, kad rinko rusakalbių kursą, o aš mokykloje buvau teatro studijoje. Bet tai labiau dėl bendravimo, nieko bendra nenorėjau turėti su teatru. Paskambino, kad tos studijos vadovė renka kursą. Nuėjau ir įstojau“, – pasakos aktorius.

Karantinas sujaukė ir Valentino aktorystės darbus bei planus, tačiau aktorius džiaugiasi galįs daugiau laiko praleisti su namiškiais. „Norėjau laiko su šeima pabūti ir gavau, labai daug. Dukrytė labai apsidžiaugė. Iki šiol džiaugiasi, nežinau, kas bus, kai reikės grįžti į darbą“, – šypsosi V. Novopolskis.

„Gyvenimo spalvos“ rodomos trečiadieniais 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa įvairių sričių savanoriais ir, dalydamiesi savo laiku ir patirtimi, padeda tiems, kuriems reikalinga pagalba.