Tavo LRT

2015.11.02 10:48

Klausiate – atsakome. Kodėl nebetransliuojama LRT RADIJO laida „Mes, moterys“?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2015.11.02 10:48

LRT RADIJO laidos „Mes, moterys“ autorė ir vedėja išėjo ilgų atostogų, tad artimiausiu metu šios laidos radijo klausytojai neišgirs. Taip sako LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT RADIJO klausytojas Matas domisi, kodėl nutrauktos LRT RADIJO laidos „Mes, moterys“ transliacijos. „LRT RADIJO eteryje pasigedau laidos „Mes, moterys“. Taip pat norėčiau sužinoti, kada bus transliuojama laida „Etikos kodeksas“, – teiraujasi jis.

„Malonu, kad klausytojai domisi laida „Mes, moterys“. Jos iš tiesų jau kurį laiką nėra eteryje. Laidos autorė ir vedėja Giedrė Čiužaitė išėjo ilgų atostogų, o kai ji grįš, šios laidos transliacijos bus atnaujintos arba ją pakeis nauja radijo laida. O artimiausiu metu šios laidos transliuoti neplanuojama“, – sako G. Litvaitienė.

Programų direktorės teigimu, kita LRT RADIJO laida – „Etikos kodeksas“ – yra vienkartinis projektas, bet tai nereiškia, kad apie žiniasklaidos problemas LRT RADIJUJE nebebus kalbama.

„Žiniasklaidos etika ir problemos, su kuriomis susiduria žurnalistai, nagrinėjamos kitose laidose – „Ryto garsuose“, „Lietuvos dienoje“ ir „Aktualijų studijoje“, – tikina G. Litvaitienė. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt