Tavo LRT

2020.05.26 09:47

Paskutinė „Nepažinto mero“ laida: kam pavyko išspręsti gyventojų įvardytas problemas?

LRT.lt2020.05.26 09:47

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje pasirodys jau paskutinė sezono laida „Nepažintas meras“. Laidos kūrybinė komanda sugrįš į Pagėgių, Marijampolės, Kaišiadorių ir Joniškio rajono savivaldybes, kad įsitikintų, ar pavyko merams išspręsti gyventojų iškeltas problemas.

Ankstesnėje laidoje neatpažintai perrengtas ir nugrimuotas Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius sprendė vietos verslininkų ir ūkininkų konfliktą su regioninio parko vadovybe. Tą kartą meras vaizdo skambučiu kalbėjosi ir su aplinkos ministru, kvietė atvykti padėti spręsti situaciją. Ar savivaldybės gyventojai sulaukė ministro ir konfliktas buvo išspręstas?

Marijampolės merui Povilui Isodai teko spręsti nesutvarkytos viešojo transporto stotelės ir nelygaus grindinio prie Degučių turgavietės klausimus. Mieste apsilankiusi laidos kūrybinė komanda įsitikins, kad viena iš šių užduočių jau atlikta.

Kaišiadorių merui Vyteniui Tomkui teko pačiam prieš TV kameras išbandyti duobėtą Vilniaus gatvę – prieš tai kaišiadoriečiai, norėdami atkreipti dėmesį į šią akis badančią problemą, į duobes buvo net pridėję kapų žvakių ir gėlių. Sunkiau vaikštantys vietos gyventojai taip pat skundėsi ir jiems sunkiai įveikiamu pėsčiųjų tiltu per geležinkelį.

Tuo metu Joniškio rajono merui Vitalijui Gailiui teko aiškintis dėl dviračių tako ir dešimtmečius netvarkytos aikštelės prie miesto ligoninės.

Kaip merams sekėsi spręsti vietos gyventojų įvardytas problemas ir kurias iš jų jau pavyko išspręsti, žiūrėkite šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leido žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleido kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems. Projekte iš viso dalyvavo 16 Lietuvos merų. Laidų įrašus galima pasižiūrėti LRT mediatekoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt