Tavo LRT

2020.05.25 10:46

Juodasis Unikausko produktų sąrašas ir Galvonaitės gyvenimo istorija – praėjusios savaitės žiūrimiausi

LRT.lt 2020.05.25 10:46

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT žiūrovai labiausiai domėjosi sveikatos tema. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – juodasis prof. Alvydo Unikausko sąrašas: koks maistas nuvarys į kapus anksčiau laiko? „Atėjo neramūs laikai: atrodo, kad žmonės, šluodami parduotuvių lentynas, ima, kas papuola. Tačiau ar pagalvojote, kad būtent dabar yra labai svarbu, ką valgote? Tai, ką dedate į burną, gali lemti, ar sirgsite, ar išliksite sveiktas, o susirgus – kokia bus ligos forma“, – pabrėžia jis.

Juodasis Unikausko sąrašas: koks maistas nuvarys į kapus anksčiau laiko?

Dar viena labiausiai žiūrėtų laidų – „Stilius“. Garsi Lietuvos klimatologė Audronė Galvonaitė yra gerosios energijos ir pozityvumo įsikūnijimas, nors jos pačios gyvenimas pažymėtas daugybės netekčių. Per dvejus metus 19 artimųjų netekusi moteris vis dar jaučia jų buvimą šalia ir, kaip pati sako, laiko juos širdyje.

Per dvejus metus 19 artimųjų netekusi Audronė Galvonaitė jaučia jų buvimą šalia: laikau juos širdyje

Itin daug peržiūrų sulaukė ir LRT.lt mediatekoje publikuotas vaizdo įrašas su neįprastais vaizdais. Tai vyksta ir Lietuvoje: unikalios smegenų operacijos Vilniuje metu pacientas grojo altu.

Tai vyksta ir Lietuvoje: unikali smegenų operacija Vilniuje, kurios metu pacientas grojo altu

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir LRT RADIJO laida „Svarbus pokalbis“. Laidos viešnia – signatarė, aktorė Nijolė Oželytė. Prie jos pareigų šiandien galima pridėti ir dar vieną prierašą – senjorų sukilimo iniciatorė. Pasipiktinusi diskriminuojančiomis iškabomis knygynuose žinoma moteris praėjusią savaitę sulaukė daug dėmesio, tačiau ji tvirtina – baimė susirgti virto brandžių žmonių terorizmu.


Taip pat žiūrovai domėjosi gegužės 22 d. „Žiniomis“. Abiturientams nuskambėjo neįprastas paskutinis skambutis – dauguma šventė nuotoliniu būdu. Ypatinga Latvijos karantino strategija: atviros kavinės, jokių kaukių, o užsikrėtimo atvejų ir mirčių skaičius milijonui gyventojų – mažiausias Baltijos šalyse. Pakistane nukrito keleivinis nacionalinių oro linijų lėktuvas. Iš vergijos Ispanijoje išlaisvinti aštuoni Lietuvos piliečiai. Klaipėdos pakraštyje esančioje granulių bendrovės katilinėje sutrikus technologiniams procesams įvyko sprogimas.

Žinios. Ypatinga Latvijos karantino strategija: jokių kaukių ir mažiausias Baltijos šalyse užsikrėtimų procentas