Tavo LRT

2015.10.30 23:06

„Vario audra“: prasčiausiai komisijos įvertintą orkestrą žiūrovai palaikė labiausiai

Muzikinio projekto „Vario audra“ komisijos ir žiūrovų nuomonės šį kartą išsiskyrė: daugiausiai komisijos pastabų išgirdęs orkestras sulaukė didžiausio žiūrovų palaikymo. O pirmąja vieta šį kartą džiaugiasi Violeta ir Vilius Tarasovai su Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos orkestru.  

Bendra lentelė

Violeta ir Vilius Tarasovai ir Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos orkestras – 19 balų

„DAR“ ir Pabradės kultūros centro fanfarinis orkestras – 18 balų

Vilija Matačiūnaitė ir „Vario kirtis“ – 16 balų

„Neteisėtai padaryti“ ir VGTU orkestras – 15 balų

Liudas Mikalauskas ir „Aukštyn“ – 15 balų

Irena Starošaitė ir Plungės kultūros centro orkestras – 12 balų

Žiūrovų balsai

„Neteisėtai padaryti“ ir VGTU orkestras – 7830 balsų

Violeta ir Vilius Tarasovai ir Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos orkestras – 7389 balsai

„DAR“ ir Pabradės kultūros centro fanfarinis orkestras – 5864 balsai

Vilija Matačiūnaitė ir „Vario kirtis“ – 5776 balsai

Irena Starošaitė ir Plungės kultūros centro orkestras – 4361 balsas

Liudas Mikalauskas ir „Aukštyn“ – 2622 balsai

Komisijos balai

Violeta ir Vilius Tarasovai ir Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos orkestras – 15 balų

„DAR“ ir Pabradės kultūros centro fanfarinis orkestras – 15 balų

Vilija Matačiūnaitė ir „Vario kirtis“ – 14 balų

Liudas Mikalauskas ir „Aukštyn“ – 14 balų

Irena Starošaitė ir Plungės kultūros centro orkestras – 11 balų

„Neteisėtai padaryti“ ir VGTU orkestras – 10 balų

Trečiosios laidos filmavime laidos vedėją Giedrių Savicką pakeitė Justinas Jankevičius. Tiesa, šie pasikeitimai laikini, o vedėjas pavaduojamas tik vienoje laidoje. Pasikeitimų yra ir komisijoje. Šį kartą tarp komisijos narių – Edmundas Seilius, Ugnius Vaiginis ir Beata Tiškevič.

Dar vienas pokytis – grupės „Patruliai“ vadovaujamą Plungės orkestrą perėmė Irena Starošaitė. Kartu jie atliko kūrinį „Mambo italiano“.„Siunčiu linkėjimus Plungei, nes ten – labai daug man brangių žmonių“, – pradėjo B. Tiškevič. Tačiau ji pasigedo orkestro, kuris buvo scenos gale. E. Seiliaus teigimu, orkestrui pritrūko poros dienų repeticijų. „Lauksime daugiau ugnies“, – kalbėjo jis.

Antrieji scenoje pasirodė VGTU orkestras ir grupė „Neteisėtai padaryti“. Jie atliko kūrinį „Ūkio mazas“. E.Seilius pagyrė už choreografiją ir idėją, tačiau turėjo pastabų atlikimui. „Pasigedau vienodos šokėjų ir orkestrantų linijos“, – pastabų ir choreografijai turėjo U. Vaiginis. „Man atrodo, kad šių dienų pasaulyje nebepakanka gerai išmanyti dalyką, reikia būti išskirtiniais“, – kalbėjo B. Tiškevič.

Vilija Matačiūnaitė ir jos suburtas orkestras „Vario kirtis“ atliko dainą „Rolling“. „Labai gera energija, ačiū Vilijai už tokią iniciatyvą“, – kalbėjo B. Tiškevič. „Energija iš jūsų plūdo, puikų vaizdelį padarė ir šokėjos“, – vertino U. Vaiginis. Jo teigimu, matosi, kad orkestras dar naujas, tačiau labai entuziastingas. E. Seilius taip pat negailėjo komplimentų pasirodymui.

Violeta ir Vilius Tarasovai ir Klaipėdos pučiamųjų orkestras pasirodė su kūriniu „Love never felt so good“. „Esu sužavėtas“, – komentavo U. Vaiginis. Jo teigimu, toks pasirodymas – siekiamybė kiekvienam orkestrui. „Tai buvo ne šou, man tai buvo tiesiog šventė“, – komplimentų negailėjo ir E. Seilius. Prie komisijos kolegų prisidėjo ir B. Tiškevič, ji orkestrui skyrė tik pagyrimus.

Grupė „Dar“ ir Pabradės pučiamųjų orkestras pasirodė su kūriniu „Sing sing“.„Po Klaipėdos galvojau visiems bus šakės, bet buvo gerai“, – stebėjosi E. Seilius. Vertinimui pritarė ir U. Vaiginis. „Jūs toks vaistas nuo rudeninės depresijos. Atrodo, kad jūsų pasirodyme sutelpa 10 pasirodymų“, – tikino B. Tiškevič.

Liudas Mikalauskas su pučiamųjų orkestru „Aukštyn“ pasirinko dainą „Volare“. „Viskas gerai, bet emociškai manęs nepaveikė“, – kalbėjo B. Tiškevič. E. Seilius turėjo pastabų dėl kūrinio atlikimo, tačiau pasirodymą vertino gerai.

Muzikinis projektas „Vario audra“ – penktadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.