Tavo LRT

2020.05.19 13:54

Naujos „LRT žinių sprinto“ rungtys

LRT.lt2020.05.19 13:54

Žinių sprintas nesustoja. LRT kviečia prisijungti ne tik sporto aistruolius, meno mylėtojus ar ekonomikos žinovus, bet ir visus, kas norėtų pagilinti savo žinias šiose srityse.

Startuoja naujas žinių turnyras – Sporto viktorina. Kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį LRT.lt portale bus galima rasti po naują testą. Klausimai – patys įvairiausi: apie Lietuvos sportininkų pasirodymus olimpinėse žaidynėse, apie krepšinį ir futbolą, lengvąją atletiką, sporto rekordus ir kitas įdomybes. Pasibaigus kiekvienam testui, portale bus pateikiami teisingi atsakymai ir skeliamas geriausiai pasirodęs dalyvis. Aštuonių testų nugalėtojai laimės LRT prizą.

Nuo birželio 1 dienos LRT.lt portale startuoja dar vienas projektas – ekonomikos pamokos ir testai „Ekonomika aktyviai“. Kasdien sužinosime ką nors naujo. Pvz., kaip mobilųjį telefoną iškeisti į „Porsche“ automobilį, kodėl deimantai brangesni už vandenį, kodėl nebūna nemokamų pietų? Temas rengia LRT partneriai, Lietuvos laisvosios rinkos institutas. Ekonomikos žinių savaitė vyks iki birželio 5 dienos.

Birželio 4 dieną LRT kartu su MO muziejumi pasiūlys dalyvauti dar viename intelektualiajame iššūkyje – virtualiose Lietuvos meno žaidynėse. MOlimpiada, kurios šūkis „Smagu, kai žinai. Dar smagiau, kai sužinai“, kviečia dalyvauti ir sužinoti daugiau. Geriausiai pasirodžiusiųjų lauks ir prizai. MOlimpiada vyks visą dieną nuo 8 val. iki 24 valandos. Norintieji dalyvauti jau dabar gali registruotis čia.

Jei planuojate išbandyti jėgas šiose trijose rungtyse – registruokitės čia. „LRT žinių sprinto“ dalyviai gaus dalyvio diplomą ir galimybę dalyvauti LRT TELEVIZIJOS viktorinoje „Kas ir kodėl?“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.