Naujienų srautas

Tavo LRT2020.05.19 09:13

„Dainuokim kartu“ dalyviams teks atlikti konkurentų dainas

LRT.lt 2020.05.19 09:13

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS laidos „Dainuokim kartu“ dalyvių laukia naujas kūrybinis iššūkis – atlikti kitų projekto dalyvių kūrinį. Sudainuoti įdomiau ir įsimintiniau, nei buvo atliktas originalas. Kristina Jurevičiūtė ir Karolis Talutis juokiasi gavę užduotį, kurios labiausiai ir bijoję, – atlikti seserų „Baltos varnos“ atliekamą kūrinį.

„Prieš traukdami burtus kalbėjome apie įvarius variantus ir spėliojome, ką ištrauksime. Kristina labiausiai bijojo išsukti „Baltas varnas“, nes jų dainavimo stilistika ir kūryba – labai subtili ir preciziška, visos dainos – fantastiško grožio“, – šypsosi Karolis Talutis, žinomos hiphopo grupės „8 Kambarys“ narys.

Su įspūdinga lyrine daina šių metų „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusios Kristinos ir Karolio atliekama muzika – labai skirtinga, tad rasti abiem patinkančius ir tinkančius kūrinius nėra lengva. „Mums tai ir yra didžiausias iššūkis šiame projekte – rasti bendrą kūrinį. Ypač sunku man – dėl atlikimo galimybių. Kristinai nėra problemų, ji taikosi prie manęs. Iki šiol kartu teko dainuoti viename ankstesniųjų „8 Kambarys“ koncertų, kur su Kristina atlikome dainą „Einu iš proto“, ir pirmojo albumo „Atlantida“ pristatymo koncerte“, – pasakoja Karolis.

Eurovizija 2020. Kristina Jure – „My Sound Of Silence“

„Darbo neįmanoma palikti už durų. Karantino metu Karolis su grupe pastoviai sukasi kūrybiniame procese. Beveik kasdien važiuoja į studiją dirbti – kurti idėjas ir naujus kūrinius. Esam vieni pirmųjų vienas kito kūrybos kritikų, bet namuose repetuojame labai retai – toks darbas dažniausiai vyksta repeticijų salėse. Projektui „Dainuokim kartu“ dainas įrašinėti sėdame kiekvienas jau padaręs namų darbus“, – apie bendrą kūrybą pasakojo Kristina.

Pora sako, kad karantinas jų santykiams netapo išbandymu. „Jau ir prieš karantiną daug laiko leidome kartu, todėl su naujai atrastais „niuksais“ taikstytis nereikėjo. Kristina karantino metu mėgsta ilgiau pamiegoti, gaminti įvairiausių pasaulio virtuvių maistą, o aš pradėjau dažniau žaisti kompiuterinius žaidimus“, – sako Karolis.

„Gyvename labai taikiai, stengiamės kartu užsiimti buitimi ir nuolat pradžiuginti vienas kitą. Jei iškyla koks didesnis konfliktas, tiesiog išmiegame jį skirtingose lovose ir ataušę nuoširdžiai pasikalbame“, – šypsojosi Kristina ir pripažįsta jau laukianti karantino pabaigos.

Žiūrovai šią savaitę taip pat kviečiami siųsti projekto dalyvių dainų interpretacijas. Dainas, pasirodymus, net dainavimo imitavimo filmukus kviečiame siųsti registracija@nordplay.tv.

Kokį pasirodymą parengė Kristina ir Karolis, pamatysite šį šeštadienį, gegužės 23 d., „Dainuokim kartu“ per LRT TELEVIZIJĄ. Transliacijos pradžia – nuo 21 valandos.

Projekte „Dainuokim kartu“ dalyvauja žiūrovams gerai pažįstami šeimyniniai duetai. Ankstesnių „Dainuokim kartu“ laidų pasirodymus galite pasižiūrėti čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą