Tavo LRT

2020.05.19 09:10

„Nepažintas meras“ grįžta į aplankytus miestus įsitikinti, ar merams pavyko išspręsti gyventojų įvardytas problemas

LRT.lt2020.05.19 09:10

Šį trečiadienį LRT TELEVIZIJOS laida „Nepažintas meras“ vėl sugrįš į jau aplankytus miestus – apžvalginės laidos metu kūrybinė komanda susitiks su Alytaus, Kazlų Rūdos, Birštono ir Švenčionių rajono merais, kad įsitikintų, ar jiems pavyko išspręsti gyventojų įvardytas problemas.

Ankstesnėje laidoje neatpažįstamai perrengtam Alytaus merui Nerijui Cesiuliui teko asmeniškai įsitikinti, kaip sudėtinga vaikams rasti vietą miesto darželiuose, ir aiškintis, ar įmanoma sutvarkyti privačią aikštelę, kurioje suverstos malkų krūvos bado miestiečiams akis.

Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką, perrengtą ir nugrimuotą, ankstesnėje „Nepažintas meras“ laidoje vietos gyventojai atpažino, tad jam teko tiesiogiai išklausyti gyventojų nusiskundimus dėl problemų su kuriomis jie susiduria kasdien. Laidos kūrybinė grupė atvyks įsitikinti, ar pajudėjo Pavasario gatvės tvarkymo darbai.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė sprendė nesaugios gatvės prie meno mokyklos ir automobilių statymo kurorte klausimus. Kokie pokyčiai jau įvyko, taip pat aiškinsis laidos kūrėjai.

Švenčionių rajono merui Rimantui Klipčiui teko spręsti netvarkingų automobilių stovėjimo aikštelių ir nesaugių laiptų prie vietos gimnazijos klausimus. „Nepažinto mero“ komanda maloniai nustebs pamatę, kad senųjų laiptų jau nebėra, jų vietoje darbininkai įrenginėja naujus.

Kaip merams sekėsi vykdyti savo pažadus, kokios problemos jau išspręstos, o kurių sprendimo gyventojams dar teks palaukti, pamatysite šį trečiadienį 21.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Nepažintas meras“.

Realybės dokumentikos laida „Nepažintas meras“ leido žiūrovams artimiau susipažinti su šalies savivaldybių vadovais, o jiems – pažvelgti į savo miestą ar rajoną paprasto gyventojo akimis. Projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleido kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.