Tavo LRT

2020.05.18 10:08

Į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta „Savaitė“

LRT.lt2020.05.18 10:08

Šį sekmadienį, gegužės 24 d., Į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta žurnalistės Nemiros Pumprickaitės vedama analitinė laida „Savaitė“, kuri nuo karantino paskelbimo pradžios laikinai nebuvo rodoma. LRT TELEVIZIJOS tinklelis buvo pakoreguotas atsižvelgus į tai, kad karantino pradžioje eteryje padaugėjo tiesioginių transliacijų ir pasijungimų iš įvairių žiniasklaidos konferencijų.

„Tikiuosi, kad „Savaitės“ sugrąžinimas į eterį – gera žinia ne tik man, nes per tuos du mėnesius, kol jos nebuvo, gavau ne vieną laišką įvairiais kanalais. Žmonės tiesiog rašė, kad jos trūksta, domėjosi, kur ji dingo, kada vėl atsiras, buvo tokių, kurie netgi atsargiai spėliojo, kad tai susiję su vienu ar kitu neįtikusiu mano interviu, todėl laida buvo „nuimta“. Tai štai turime gerą žinią – „Savaitė“ vėl bus matoma, todėl visiems sakau „iki greito pasimatymo!““, – sako N. Pumprickaitė.

Analitinėje laidoje „Savaitė“ apžvelgiamos aktualiausios naujienos, tendencijos ir procesai, svarbūs Lietuvos visuomenei. Laida rodoma kiekvieną sekmadienį nuo 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.