Tavo LRT

2015.10.28 12:44

„LRT Opus Ore“ tęsia gyvo garso koncertų seriją su „Proper Heat“

LRT.lt2015.10.28 12:44

Penktadienį, spalio 30 dieną, įvyks jau trečiasis šio sezono „LRT Opus Ore“ tikro garso koncertas. Šįkart studijoje svečiuosis indie adult pop disco atstovai „Proper Heat“.

Jau penktus metus gyvuojanti grupė šią vasarą pristatė antrąjį studijinį albumą „Center of the World“, kurį išleido Didžiosios Britanijos leidybinė kompanija „Nang records“. Grupės kūryboje dominuoja disco, jazz, hip hop, deep house ir indie stiliai, o elektronikos ir tikrų instrumentų bei vokalo sintezė sukuria išskirtinį grupės skambesį.

Grupės muzikos kūrėjai Martin Virgin ir Saxtone džiaugiasi, kad įrašinėjant antrąjį albumą prie darbų studijoje prisijungė kviestiniai muzikantai, kurie ir dabar talkina grupei koncertų metu. Tai – būgnininkai Jonas Lengvinas ir Sergej Makidon, bosistas Gediminas Andriškevičius, gitara grojantis Rytis Taraila ir naujausias grupės narys, perkusininkas Gediminas Mačiulskis.

„Šie Lietuvos muzikos profesionalai įnešė į mūsų kolektyvą daugiau gyvo skambesio, energijos, dinamikos. Su jais dirbti vienas malonumas“, – pasakoja grupės vokalistas Karolis Ramoška.

Tarptautinį pripažinimą pelniusi grupės kūryba skambėjo užsienio radijo stotyse. Vaikinai turi didelę koncertinę patirtį ir yra koncertavę daugelyje Europos šalių, dalinosi scena su tokiomis grupėmis, kaip „ J. Views“, „Junior Boys“ ir kt.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT OPUS radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Koncerto pradžia 18.00 val.

Visus „LRT Opus Ore“ serijos koncertus galite pamatyti čia >>>.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginę transliaciją iš LRT OPUS studijos galima girdėti čia>>>.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt