Tavo LRT

2015.10.30 10:03

J. Anusauskienė apie pratybas kariuomenėje: seniai nebuvau taip išsunkta

LRT.lt2015.10.30 10:03

Fotografė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė kartu su kitais vienuolika žymių Lietuvos žmonių ryžosi savo įprastinį gyvenimą dviems savaitėms iškeisti į karines pratybas ir tapo LRT TELEVIZIJOS projekto „Tikri vyrai“ dalimi. Tiesa, vos pradėjusi savo gyvenimą Rukloje, žinoma moteris pabrėžė nė neketinusi atsisakyti kai kurių savo kasdienių ritualų, o ypač – kariuomenėje draudžiamo makiažo.  

„Galim pamesti galvas ir kelnes, bet tik ne gerą nuotaiką“, – tokiais žodžiais moteris pradėjo finalinę projekto užduotį, kurios metu vadai jai skyrė antras pagal svarbą – vyriausios šaulės – pareigas. Tiesa, gavusi šią poziciją, pasimetė net ir viso projekto metu entuziazmu tryškusi moteris.

„Kai paskelbė mane, pradėjo viskas galvytėj greitai greitai greitai judėti, kilo tokia vietinė panika. Tiesiog toks jausmas, kad viską pamiršai, nieko neatsimeni, nieko nemoki, ir toks blaškymasis – gal tiesiog pasakyti, kad negali?“ – pasimetimo neslėpė J. Anusauskienė.

Nors žymi moteris ir apsiėmė atlikti jai pavestas atsakingas pareigas, tačiau sudėtingose pratybose jai nedaug padėjo net ir sportinė patirtis. „Nors jau ir turiu patirties automobilių sporte, bet taip gerai seniai jau nebuvau išsunkta“, – kalbėjo J. Anusauskienė.

Tuo metu būrio vadu paskirtas atlikėjas Deivis Norvilas viso projekto metu neslėpė susierzinimo dėl įvairių J. Anusauskienės išsišokimų. 

Ar jiems pavyks dirbti kartu? Visi atsakymai ir išgyvenimo kariuomenėje drama – jau antradienio vakarą, 22:30, per LRT!

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.